Zimní výprodej je tady! Pomozte nám provětrat naše skladové zásoby, slevy až 50 %! Zjistit více

Zavřít

Nejlepší pánské kožené peněženky od Bugatti

Klasické objekty zájmu, které vypadají elegantně a jsou praktické zároveň. Proč světu ukazovat vše, co sebou nosíte, když to můžete diskrétně schovat do peněženky, co vzbudí více zájem a řekne o vás, že preferujete uhlazenost a kvalitu. Další zbytečnost? Nikoliv. Originální doplněk? Rozhodně!

Nejlepší pánské kožené peněženky od Bugatti

Na výšku, na šířku i ty malé na mobil. Takové pánské peněženky nabízí značka Bugatti ve svém sortimentu. Ta je známá nejen svými luxusními automobily, ale také špičkovou kolekcí pánských doplňků. A mezi tyto doplňky patří i pánské kožené peněženky, které jsou synonymem elegance, kvality a špičkového designu. Ty zároveň splňují všechny atributy pro nadčasový objekt. Jinými slovy, vypadá sice jako zbytečný luxus a rozmařilost, opak je ale pravdou.

Kožená peněženka plní mnoho funkcí, od designu po praktické využití. Díky moderním funkcím, jako RFID, chrání vaše doklady, peníze a ostatní věci, a zároveň mají trvalou hodnotu, která reprezentuje váš styl, a tak nějak i pohled na svět. Jsou tedy tím pravým detailem, který vám udělá radost a zabezpečí vás. Pokud jste se ale už pevně pro koženou peněženku pevně rozhodly, naskytne se několik otázek. Tak například jaká barva? A jaký tvar?

  • Hnědá peněženka: Hnědá peněženka je klasickou alternativou k černé a nabízí teplý a přírodní vzhled. Je univerzální a snadno kombinovatelná s různými styly od formálního až po ležérní. Proto, pokud se chcete odlišit jen lehce, vsaďte právě na tuto barvu.
  • Koňaková peněženka: Koňakový odstín, který je oproti klasické hnědé trošku do červena, je ráznější, a také přímější. S koňakovou dáte najevo, že máte svůj názor a nebojíte se ho vykřičet do světa.
  • Béžová peněženka: Pánská peněženka v béžových odstínech bude skvělým tahem pro všechny muže, kteří milují vyváženost a rozvahu. Byť se totiž tato barva může zdát jako nudné řešení, opak je pravdou. Bude vypadat skvěle v kombinaci se světlým outfitem, například v barvách bílé a středně šedé. Také ale vynikne na tmavém podkladu, který rozzáří a oživí.
  • Modrá peněženka: Modrá peněženka je skutečný originál a přinese do vašeho šatníku mladistvou svěžest. Od světle modré až po námořnickou modř, zvolte odstín, který vás baví, a tne poté kombinujte s dalšími, například šedými, černými, ale i hnědými doplňky.
  • Šedá peněženka: Šedá peněženka je neutrální a elegantní volbou, která se také skvěle kombinuje. Další výhodou této barvy je, že není zcela obvyklá, a proto si její koupí pořídíte skutečně originální kousek.
  • Červená a zelená peněženka: Červená a zelená jsou výraznými barvami módního světa a okamžitě přitáhnou pozornost. Pokud tedy máte rádi odvážné a výrazné detaily, budou pro vás ideální volbou. Zelená je navíc barvou přírody a svobody. Červená je zase odrazem vášně a divokosti.

Pánské kožené peněženky Bugatti podle tvaru

Tak barvu bychom měli. ale co tvar, respektive velikost peněženky? I její výběr byste měli zvážit a rozhodnout se především dle vlastních potřeb, a také situací, ve kterých se pravidelně ocitáte. Nevěříte? Tak pokračujte ve čtení. Ne každá peněženka je totiž pro businessmana. A ne každá je pro hipstera.

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a láska k módě se u ní začala projevovat již v dětství, kdy s chutí bojkotovala každý počin ranné devadesátkové módy. Orientuje se především na psaní článků, ale také případových studií a e-booků. Největší módní inspirací pro ni je Francie a Skandinávie.