Využíjte slevu 20 %s na Emily & Noah! V košíku zadejte slevový kód EMILYNOAH20 Do konce akce zbývá 1d 13h 41m

Zavřít

Vrácení zboží

Pokud se rozhodnete odstoupit od smlouvy, stačí když nás budete kontaktovat na e-mailové adrese: reklamace@kabelecky.cz. My Vám zašleme formulář - odstoupení od smlouvy do 14 dnů.

V souladu s § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) máte právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku vyzvednete osobně v provozovně našeho internetového obchodu.

Jak postupovat při vrácení zboží?

Zboží můžete osobně vrátit na níže uvedené adrese naší provozovny.

Své právo na vrácení zboží můžete uplatnit také písemně, a to odstoupením od smlouvy a zasláním zboží na adresu:

Hanio s.r.o.
Rebešovická 912/35a
643 00, Brno - Chrlice

Vrácené zboží musí být před odesláním dobře zabaleno, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Nejlépe zboží zabalte do stejného obalu, ve kterém Vám bylo doručeno, tedy v bublinkové obálce nebo kartónové krabici.

Zboží musí být vráceno nepoužité, v původním stavu, se všemi visačkami a originálními obaly, vždy s vyplněním formulářem (tento Vám bude zaslán po té, co od Vás obdržíme informaci, že si přejete zakoupené zboží vrátit) Tímto předejdete možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu.

Peněžní prostředky za vrácené zboží Vám budou vráceny stejným způsobem, jakým byly od Vás přijaty a to  co nejdříve, nejpozději do 14 pracovních dnů od odstoupení od smlouvy. Peníze Vám však nebudou vráceny dříve, než-li dojde k doručení vráceného zboží zpět na adresu naší provozovny. 

Můžete si vyzkoušet zboží, ale nesmíte ho poškodit!

U prodávaného sortimentu v internetovém obchodě Kabelečky.cz je třeba myslet na to, že i když máte právo na vrácení zboží do 14 dnů, a to bez udání důvodu, tak i přesto nejde tuto možnost chápat jako bezplatnou půjčovnu zboží! Stejně jako v kamenném obchodě ze zboží nesejmete ochranné prvky a visačky. Nebudete jej pár dní používat. A poté ho vrátíte a budete žádat vrácení celé částky.

Pokud bude zboží vráceno poškozené nebo bez visaček a ochranných prvků, bude na něj nahlíženo tak, jako by bylo používané! V takovém případě má prodejce právo si z částky, která má být vrácena, strhnout sumu, která bude odpovídat opotřebení či poškození daného výrobku. Částka, která bude kupujícímu vrácena za výrobek, bude posuzována vždy u každého vráceného zboží individuálně.

Zboží tedy může být vráceno bez obalu a může být použité, ale musíte počítat s tím, že Vám nebude vrácena celá částka!

Jak je to s obalem?

Ochranný obal, do kterého je zboží zabaleno, není součástí koupené věci. Proto pokud nevrátíte zboží v obalu, ve kterém Vám bylo doručeno, vzniká internetovému obchodu Kabelečky.cz právo na náhradu nákladů za obal. Tyto náklady Vám poté můžou být naúčtovány a odečteny od vrácené částky.

Kdy a jak můžu odstoupit od smlouvy?

Pro dodržení lhůty pro vrácení zboží do 14 dnů je pro Vás rozhodující, kdy odešlete odstoupení od smlouvy. Aby lhůta pro odstoupení od smlouvy byla zachována, musíte v jejím průběhu prodávajícímu odeslat oznámení, že od kupní smlouvy odstupujete.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů a tomto případě se nejedná o dny pracovní, ale o dny kalendářní. Lhůta pro odstoupení od smlouvy začíná běžet následující kalendářní den poté, co si převezmete zboží (např. převezme-li si zboží v pondělí, doba pro odstoupení se počítá od úterý).