O nás

Vítáme Vás na eshopu Kabelečky.cz. Jsme moc rádi, že jste si k námi našli cestu.

Jak to celé začalo?

V současné době už za Kabelečkami stojí celý tým šikovných lidí, ale na začátku jsme byli jen dva. Dva mladí kluci, kteří chtěli prorazit a nabídnout na českém trhu něco, co tu ještě nebylo. Po zběžném průzkumu jsme zjistili, že i když tu sice funguje nějaký trh s kabelkami, opakují se pořád ty samé profláklé značky. 
Ty buď znamenaly vysoké ceny u silných jmen jako Louis Vuitton nebo naopak nízké ceny u o poznání méně kvalitních značek. Chyběl nám tu střední proud originálních a kvalitních značkových kabelek, u kterých neplatíte přemrštěné ceny za jméno. Začali jsme proto hledat na jiných evropských trzích jako je Německo nebo Francie.

Co u nás najdete?

Nakonec jsme narazili na značky jako Hexagona, Monnari, Doca nebo Pierre Cardin, které jsme poté přinesli do našeho e-shopu. Některé z nich v České republice stále prodáváme výhradně jen my. Později se přidaly i známější značky jako Fiorelli, Mazzini, LS Fashion nebo David Jones a náš sortiment stále roste.
V Kabelečkách jsme se ale nespokojili jen s dámskými taškami, a tak po čase přibily i peněženky, pánské tašky, bižuterie a přípravky určené k péči a ochranně kožených výrobků.

Kvalita v první řadě

Kabelky a tašky, které nabízíme, jsou ve většině případů z pravé hovězí usně (zpracovaná kůže) nebo z velmi kvalitní ekokůže. Právě kvalita je hlavní prioritou u všech našich produktů. Hned na druhém místě je pro nás cena, kterou se snažíme co nejvíc krotit. Za podstatně méně peněz si tak u nás můžete pořídit tašky ve srovnatelné kvalitě s těmi největšími světovými značkami.

Jsme tu pro vás

Bez Vás by to samozřejmě nešlo, proto se snažíme si naše zákazníky maximálně hýčkat. Vedle množství elegantních tašek prvotřídní kvality a dalších doplňků se snažíme udržovat náš eshop co nejpřehlednější a nejpohodlnější pro Váš nákup.
V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat. Jsme pro Vás k dispozici na emailu, na naší Facebookové stránce nebo v chatovacím okénku v pravé dolní části obrazovky.

Mnoho radosti a krásný den,
Váš tým Kabelečky.cz

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.