20% sleva na Marina Galanti! V košíku zadejte slevový kód MARINA20 Do konce akce zbývá 3d 22h 25m

Zavřít

Nové Kabelečky.cz navržené Vám na míru

Moderní web

 • responzivní design

  Vybírejte a nakupujte odkudkoliv

  Rádi brouzdáte po Internetu z Vašeho mobilu nebo tabletu? My také! Kabelečky teď mají vychytaný responzivní design, díky kterému se přizpůsobí všem Vašim zařízením. Přehledné řešení našich nových stránek Vám umožní snadné prohlížení veškerého zboží. Můžete tak začít vybírat na svém chytrém telefonu odkudkoliv a v objednávce pokračovat třeba až doma na notebooku. Žádná novinka ani sleva Vám už neunikne.

Inteligentní vyhledávání

 • chytré vyhledávání

  Zkuste naše chytré vyhledávání

  Rozčiluje Vás, když něco nemůžete najít? U nás to nehrozí. Naše chytré vyhledávání a filtrace Vám vše maximálně usnadní. Je jedno, jestli chcete vyhledávat podle typu produktu, značky, barvy, nebo všeho najednou, na Kabelečkách se neztratíte. Nákupní proces neustále zlepšujeme a přizpůsobujeme Vašim přáním. Nemusíte se tak probírat mořem produktů, o které nemáte zájem, ale rovnou skočit po tom, co chcete.

Pohodlné vybírání

 • 360 stupnů

  Prohlédněte si zboží ze všech stran

  Chtěli byste si vybraný produkt prohlédnout ze všech stran a ne jen z pár ukázkových fotek? Není problém. Naše produkty jsou nafocené špičkovou technologií ve 360 stupních, takže si je můžete prohlédnout pěkně kolem dokola. Nic tak nezůstane skryto Vašim očím. Stačí kliknout a otáčet.

 • Porovnejte si velikost

  Nejste si jistí, jak je vybraný produkt velký? Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější, a tak stále vymýšlíme nové způsoby, jak Vám nákup usnadnit. Čísla a centimetry jsou sice fajn, ale porovnání je přeci jen lepší. V našem novém katalogu produktů teď najdete i ilustraci velikosti. Každou tašku si tak můžete lépe představit a nemusíte jen odhadovat podle čísel na Vašem metru.

 • Zjistěte si vše potřebné

  Nemáte rádi, když o vybraném produktu nemůžete najít potřebné informace? Jak je to velké? Kolik to má kapes? Z čeho je to vyrobené? Tohle se Vám na Kabelečkách nestane. Ke každému produktu vypisujeme všechny potřebné informace, abyste byli vždy v obraze. To samé platí i pro dodací podmínky a způsoby dopravy. Pokud by Vám i tak nějaká informace chyběla, nebojte se na nás obrátit s dotazem.

Bez poštovného

 • doprava zdarma

  Využijte dopravu zdarma

  Jsou věci, které se prostě nemění. Našim zákazníkům i dál proplácíme poštovné, pokud nakoupí nad 1000 Kč. Balíček si tak můžete nechat zdarma doručit domů nebo do práce po celé ČR.

Prozkoumejte nové Kabelečky

Čerstvé novinky Vychytané slevy

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.