Nové Kabelečky.cz navržené Vám na míru

Moderní web

responzivní design

Vybírejte a nakupujte odkudkoliv

Rádi brouzdáte po Internetu z Vašeho mobilu nebo tabletu? My také! Kabelečky teď mají vychytaný responzivní design, díky kterému se přizpůsobí všem Vašim zařízením. Přehledné řešení našich nových stránek Vám umožní snadné prohlížení veškerého zboží. Můžete tak začít vybírat na svém chytrém telefonu odkudkoliv a v objednávce pokračovat třeba až doma na notebooku. Žádná novinka ani sleva Vám už neunikne.

Inteligentní vyhledávání

chytré vyhledávání

Zkuste naše chytré vyhledávání

Rozčiluje Vás, když něco nemůžete najít? U nás to nehrozí. Naše chytré vyhledávání a filtrace Vám vše maximálně usnadní. Je jedno, jestli chcete vyhledávat podle typu produktu, značky, barvy, nebo všeho najednou, na Kabelečkách se neztratíte. Nákupní proces neustále zlepšujeme a přizpůsobujeme Vašim přáním. Nemusíte se tak probírat mořem produktů, o které nemáte zájem, ale rovnou skočit po tom, co chcete.

Pohodlné vybírání

360 stupnů

Prohlédněte si zboží ze všech stran

Chtěli byste si vybraný produkt prohlédnout ze všech stran a ne jen z pár ukázkových fotek? Není problém. Naše produkty jsou nafocené špičkovou technologií ve 360 stupních, takže si je můžete prohlédnout pěkně kolem dokola. Nic tak nezůstane skryto Vašim očím. Stačí kliknout a otáčet.

Porovnejte si velikost

Nejste si jistí, jak je vybraný produkt velký? Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější, a tak stále vymýšlíme nové způsoby, jak Vám nákup usnadnit. Čísla a centimetry jsou sice fajn, ale porovnání je přeci jen lepší. V našem novém katalogu produktů teď najdete i ilustraci velikosti. Každou tašku si tak můžete lépe představit a nemusíte jen odhadovat podle čísel na Vašem metru.

Zjistěte si vše potřebné

Nemáte rádi, když o vybraném produktu nemůžete najít potřebné informace? Jak je to velké? Kolik to má kapes? Z čeho je to vyrobené? Tohle se Vám na Kabelečkách nestane. Ke každému produktu vypisujeme všechny potřebné informace, abyste byli vždy v obraze. To samé platí i pro dodací podmínky a způsoby dopravy. Pokud by Vám i tak nějaká informace chyběla, nebojte se na nás obrátit s dotazem.

Bez poštovného

doprava zdarma

Využijte dopravu zdarma

Jsou věci, které se prostě nemění. Našim zákazníkům i dál proplácíme poštovné, pokud nakoupí nad 1 500 Kč. Balíček si tak můžete nechat zdarma doručit domů nebo do práce po celé ČR.

Prozkoumejte nové Kabelečky