Červnová sleva 15 % na Mustang! V košíku zadejte slevový kód MUSTANG15 Do konce akce zbývá 4d 1h 48m

Zavřít

Luxus a inovace podle Bugatti

Značka Bugatti nejsou jen nejrychlejší, nejluxusnější a nejdražší auta na světě. Je to i celosvětová módní značka s elegantním oblečením, kvalitní obuví a velkým množstvím doplňků. Ty jsou věhlasné pro svou vysokou kvalitu i inovativní design. Pokud tedy chcete svůj jarní šatník oživit novým kouskem, který vás bude provázet nejen letošním rokem, tak čtěte dál a inspirujte se.

Luxus a inovace podle Bugatti

Charakteristika této značky by se nechala popsat mnoha slovy, ale těmi nejdůležitějšími jsou luxus a inovace. Ano, značka Bugatti vyniká inovací svých kolekcí, skrze nové trendy a styly. Zároveň je navrhována pro highstreet a formálnější příležitosti. Je tedy ideálním parťákem pro businessmany, manažery a všechny ostatní, kteří oblékají business a smart casual.

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a láska k módě se u ní začala projevovat již v dětství, kdy s chutí bojkotovala každý počin ranné devadesátkové módy. Orientuje se především na psaní článků, ale také případových studií a e-booků. Největší módní inspirací pro ni je Francie a Skandinávie.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.