Doprava a platba

GLS

O doručení zásilky Vás bude SMS zprávou informovat kurýr společnosti GLS jeden pracovní den předem. Doručování probíhá v pracovních dnech od 8 do 18 hodin.

Kurýr Vás s předstihem kontaktuje a domluví s Vámi čas převzetí zásilky. Pokud Vás v domluveném termínu nezastihne, bude Vám zaslána informace ohledně opětovného doručování zboží. Následující den proběhne druhý pokus o doručení, a pokud vás kurýr nezastihne ani v tento den, má společnost ještě poslední pokus o doručení na Vaši adresu. Celkem má tedy společnost GLS tři pokusy na doručení. V průběhu doručování zásilky, je možné zásilku přesměrovat na jedno z více než 3000 výdejních míst.

Více informací o doručovaní nebo o sledování zásilky naleznete na webové stránce společnosti zde.

Cena služby pro ČR: 89 Kč + 39 Kč dobírka

GLS ParcelShop

Preferujete výdejní místa před dopravou domů? Potom zvolte způsob dopravy GLS ParcelShop. Ten je ideální pro příležitostné odesílatele, pro které jsou výdejní místa jednodušším, a také cenově výhodnějším řešením. Slouží pro pohodlné převzetí s dlouhou otevírací dobou, jednoduchými cenovými podmínkami a síť výdejních míst. Stačí tedy pouze vyhledat to, které je nejblíže k vám a vyzvednout si své zboží. Jejich kompletní seznam naleznete zde. Vámi zvolené výdejní místo vyberte při objednávce. Jakmile bude vaše zboží připraveno k vyzvednutí, budete informováni SMS zprávou a e-mailem. Zásilka bude na výdejním místě uložena po dobu 7 dnů. V případě, že budete potřebovat uložení prodloužit, prosím kontaktujte nás.

Cena služby pro ČR: 59 Kč + 29 Kč dobírka

ZÁSILKOVNA

Chtěli byste ušetřit za poštovné? Využijte sítě výdejních míst Zásilkovna. Stačí si vyhledat jedno z více jak 9.300 výdejních míst a pro zboží si dojít klidně i o víkendu. Všechna výdejní místa jsou označena logem. Jejich kompletní seznam naleznete zde. Vámi zvolené výdejní místo vyberte při objednávce. Jakmile bude zboží připraveno na Vámi zvoleném výdejním místě, budete informováni SMS zprávou a e-mailem. Zásilka je na výdejním místě uložena po dobu 7 dnů. Po dohodě s poskytovatelem služby je tuto dobu možné individuálně prodloužit.

Cena služby pro ČR: 59 Kč + 29 Kč dobírka

Možnosti platby

Pro maximální spokojenost všech zákazníků v současnosti nabízíme čtyři metody placení za zboží.

Dobírka
Zaplatíte až při převzetí balíčku. Objednávky, které jsou placeny dobírkou se snažíme odesílat do 24 hodin od objednání.

Platba převodem na účet
Zvolíte-li platbu převodem na účet, budou Vám na e-mail společně s potvrzením objednávky zaslány instrukce k platbě. Nejpozději následující den po přijetí platby bude Vaše objednávka odeslána.

Platba kartou online
Rychle a hlavně bezpečně u nás můžete zaplatit také kartou přes platební systém GoPay. Částka je poté ihned připsána na náš účet a vaše objednávka rychleji vyřízena.

Platba na místě při osobním odběru
Pohodlná platba v hotovosti na některé z poboček Zasilkovna.

Zajímá Vás něco ohledně dopravy či platby?

Kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese info@kabelecky.cz nebo na tel. +420 732 503 826.