Tipy na dárky k Mezinárodnímu dni otců Tipy na dárky k Mezinárodnímu dni otců

Tipy na dárky k Mezinárodnímu dni otců

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

1. června 2024

16. června oslavíme Mezinárodní den otců. I když tento svátek možná není tak slavný, jako Den matek, rozhodně by neměl být opomíjen. Vždyť i tátové mají v našem životě nezastupitelnou roli a snaží se ji plnit na jedničku. Tak proč jim za to malým dárkem nepoděkovat? A třeba i obdarovat něčím, co potřebuje nebo co se jednoduše hodí.

Někdy jsou tátové jako superhrdinové, jindy spolehliví parťáci do těžkých časů. Někdy inspirují, jindy chybí. Tak jako tak, máme štěstí, pokud tu s námi jsou. A je správné a hezké připomenout jim to během Dne otců, který připadá na třetí neděli v červnu. Ten je významný pro táty naše i našich dětí, i když to možná někteří sami netuší. Není proto od věci popřát tak, jak přejeme i našim maminkám. Od srdce a přidat ke gratulaci i nějaký hezký dárek, který skutečně ocení. A od toho jsme tady my, abychom vám s přehledem pomohli vybrat ty nejhezčí.

Vše nej ke tvému dni, tati!

Tipy na nejlepší dárky ke Dni otců

Až donedávna byl Den otců zcela neznámým pojmem. O tom, že si i tátové zaslouží uznání a svůj den, by se však přel málokdo. Pomáhají nám z nesnází, učí nás jak si poradit s každou překážkou, dodávají nám odvahu a chrání. A za to všechno je třeba tatínkům poděkovat. A nezapomeňte, že to, jak je máme rádi, a jak oceňujeme všechnu jejich snahu a pomoc, by si zasloužili slýchat pravidelně. Nejen jednou za rok. Na Den otců bychom toto vyznání ale rozhodně neměli opomenout. Je to koneckonců jejich jedinečný den. Vřelá slova každému tatínkovi vykouzlí úsměv na rtech, vedle nich je jistě ale potěší i milá pozornost. Podle nezávislého průzkumu pro značku Diplomático je nejvhodnějším dárkem ke Dni otců láhev alkoholu. My jsme se však rozhodli pro cestu, která možná tolik opojná, ale je praktická a bude zdobit.

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a lásku ke kabelkám a dalším módním doplňkům chová už od dětství. Orientuje se především na psaní článků, ale i recenzí, newsletterů a e-booků. A největší inspiraci nachází ve francouzském a skandinávském módním stylu.