Seznamte se: značka cestovních kufrů Swissbrand Seznamte se: značka cestovních kufrů Swissbrand

Seznamte se: značka cestovních kufrů Swissbrand

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

19. května 2024

Cestování je nedílnou součástí našich životů. A i proto se neustále snažíme rozšiřovat náš sortiment mezi značkami, které se zaměřují na kvalitní cestovní zavazadla. Jednou takovou je i Swissbrand. Ta vyrábí se pouze z kvalitních a pevných materiálů, jako polypropylen nebo ABS a hodí se do každé situace a na každou dovolenou. V jejich široké nabídce velikostí i barev si navíc jistě vyberou i ti nejnáročnější.

Všichni si potrpíme na své oblíbené výrobce, a k nim se pravidelně vracíme a nedáme na ně dopustit. Může ale nastat okamžik, kdy se rozhodneme tohoto výrobce jednoduše vyměnit. A co pak? Pak je potřeba najít někoho nového, kdo naplní všechna vaše očekávání, a třeba i něco navíc. A buďme upřímní, u doplńků, a obzvláště cestovních zavazadel je výběr značky skutečně důležitý. Vždyť takový kufr musí leccos vydržet, zvládnout, a přitom všem i dobře vypadat. V takových případech je ideální vsadit na výrobce, který má již dlouholeté zkušenosti, a jehož produkty snoubí tradiční výrobu s moderními postupy, materiály a tvary. A tím je i švýcarská značka Swissbrand.

Seznamte se: značka cestovních kufrů Swissbrand

Historie značky Swissbrand

Swissbrand, původně koncipovaný pro vytváření obalů a přepravy pro nejznámější výrobce čokolády, se nakonec vyvinul jako značka vyrábějící trvanlivé, vysoce prestižní zboží pro cestovatele, které pokrývá všechny potřeby, od kufrů, přes batohy, až po obuv a sportovní vybavení. V současnosti značku Swissbrand, kromě výroby cestovních doplňků, definuje i poskytování licenčního zboží pro e-shopy po celém světě.

Seznamte se: značka cestovních kufrů Swissbrand

Sortiment značky Swissbrand

Swissbrand je lifestylová značka vytvořená za účelem poskytování inovativních řešení pro každodenní život. Kolekce Swissbrand LUGGAGE je také nejreprezentativnější produktovou řadou značky. Je výsledkem mnoha let technologického vývoje vytvořeného k řešení potřeb všech. Značka je tak konsolidována jako jeden z nejznámějších výrobců v oblasti cestovních zavazadel. Podporuje osobní růst, hledání sebe sama prostřednictvím cestování i schopnost interpretovat svět vlastníma očima.

  • Cestovní kufry Marko: Marko vám nabídne dostatek prostoru pro uložení všeho potřebného na kratší cesty i dlouhé dovolené. Kufr je vyroben z extra silného ABS materiálu a jeho vnitřní část je podšitá látkou. Je velmi odolný a ideální i na náročnější cesty. Má 4 kolečka schopné rotace o 360 stupňů, teleskopické držadlo a kombinační zámek TSA. Vnitřní prostor kufru je velmi prakticky a nabízí dvě kapsy na zip i popruhy pro zajištění obsahu.
  • Cestovní kufry Lucel: Tento model představuje kvalitní velké zavazadlo, jehož objem se navíc nechá za pomoci zipu ještě rozšířit a jeho velikost se tímto zvětší. Lucel - stejně jako Marko - je vyroben z extra silného ABS materiálu a jeho vnitřní část je podšitá látkou. Má 4 kolečka schopné rotace o 360 stupňů, teleskopické držadlo a kombinační zámek TSA. Vnitřní prostor kufru je velmi prakticky a nabídne Vám dvě kapsy na zip a popruhy pro zajištění obsahu, díky čemu se věci v kufru jen tak nepomíchají.

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a lásku ke kabelkám a dalším módním doplňkům chová už od dětství. Orientuje se především na psaní článků, ale i recenzí, newsletterů a e-booků. A největší inspiraci nachází ve francouzském a skandinávském módním stylu.