Využíjte slevu 20 %s na Emily & Noah! V košíku zadejte slevový kód EMILYNOAH20 Do konce akce zbývá 2d 3h 37m

Zavřít

S kabelkou na cestách aneb na velikosti záleží S kabelkou na cestách aneb na velikosti záleží

S kabelkou na cestách aneb na velikosti záleží

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

9. května 2023

Je libo Paříž, Barcelonu, Řím nebo třeba Stockholm? Jistě, že je. A minimálně na víkend. Jaro už konečně dorazilo i k nám a teplé počasí začalo lákat do ulic, a to nejen těch českých. Co si sebou ale vzít, když chcete být skutečně šik, a zároveň jste limitována velikostí příručního zavazadla?

Jak si správně do kabelky zabalit

Vybrat si správnou kabelku je jedna věc. Správně si do ní zabalit je ale věc jiná. Určitě je dobré dodržovat několik pravidel, abyste měly vše snadno přístupné a vnitřní prostor dobře využitý. A jak tedy na to?

  • Předem si sestavte si seznam věcí, které si budete do kabelky dávat. Na nic tak alespoň nezapomenete.
  • Položky jako oblečení skládejte efektivně. Ideálně je nejprve složte do tvaru obdélníku, který následně srolujte do ruličky. Věřte, že právě v tomto tvaru se vám do kabelky vejde mnohem více věcí.
  • Rozhodněte se, které věci budete potřebovat již během cesty. Ty uložte do tašky jako poslední, takže je budete mít ve výsledku po ruce jako první.
  • Kosmetiku a další tekutiny určitě nezapomeňte zabalit zvlášť, do průhledných sáčků. Budete tak mít jistotu, že se vám do tašky nic nerozlije. Zároveň vaši kosmetiku bez speciálního obalu do letadla stejně „nepustí”.

Tak teď už jen pas, klíče a zamknout.

Šťastnou cestu!

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a lásku ke kabelkám a dalším módním doplňkům chová už od dětství. Orientuje se především na psaní článků, ale i recenzí, newsletterů a e-booků. A největší inspiraci nachází ve francouzském a skandinávském módním stylu.