Červnová sleva 15 % na Mustang! V košíku zadejte slevový kód MUSTANG15 Do konce akce zbývá 4d 1h 2m

Zavřít

S kabelkou na cestách aneb na velikosti záleží

Je libo Paříž, Barcelonu, Řím nebo třeba Stockholm? Jistě, že je. A minimálně na víkend. Jaro už konečně dorazilo i k nám a teplé počasí začalo lákat do ulic, a to nejen těch českých. Co si sebou ale vzít, když chcete být skutečně šik, a zároveň jste limitována velikostí příručního zavazadla?

S kabelkou na cestách aneb na velikosti záleží

Jak si správně do kabelky zabalit

Vybrat si správnou kabelku je jedna věc. Správně si do ní zabalit je ale věc jiná. Určitě je dobré dodržovat několik pravidel, abyste měly vše snadno přístupné a vnitřní prostor dobře využitý. A jak tedy na to?

  • Předem si sestavte si seznam věcí, které si budete do kabelky dávat. Na nic tak alespoň nezapomenete.
  • Položky jako oblečení skládejte efektivně. Ideálně je nejprve složte do tvaru obdélníku, který následně srolujte do ruličky. Věřte, že právě v tomto tvaru se vám do kabelky vejde mnohem více věcí.
  • Rozhodněte se, které věci budete potřebovat již během cesty. Ty uložte do tašky jako poslední, takže je budete mít ve výsledku po ruce jako první.
  • Kosmetiku a další tekutiny určitě nezapomeňte zabalit zvlášť, do průhledných sáčků. Budete tak mít jistotu, že se vám do tašky nic nerozlije. Zároveň vaši kosmetiku bez speciálního obalu do letadla stejně „nepustí”.

Tak teď už jen pas, klíče a zamknout.

Šťastnou cestu!

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a láska k módě se u ní začala projevovat již v dětství, kdy s chutí bojkotovala každý počin ranné devadesátkové módy. Orientuje se především na psaní článků, ale také případových studií a e-booků. Největší módní inspirací pro ni je Francie a Skandinávie.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.