Peněženky podzimní kolekce značky Lagen Peněženky podzimní kolekce značky Lagen

Peněženky podzimní kolekce značky Lagen

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

10. září 2023

Většina z nás preferuje jednoduché a snadno kombinovatelné doplňky. Pak jsou tu ale tací, kteří si potrpí na extraordinérnost a svobodnou volbu. A právě pro ně připravila značka Lagen kolekci plnou doslova neočekávaných potisků a vzorů. A vlastně nejen pro ně. Pokud i vy ostatní chcete letos na podzim oživit váš outfit něčím neobvyklým, vsaďte na ní a její kolekci plnou zvířat.

Peněženka je sice jen malým a ne moc viditelným módním doplňkem, ale i to má své výhody. Nepůsobí křiklavě, a vy i přesto víte, že u sebe máte něco, čím můžete upoutat pozornost. Zkrátka takový tiché eso v rukávu, respektive v kabelce, aktovce nebo batohu. Toho si je velmi dobře vědoma i značka Lagen, která již od roku 1997 zaměřena na ruční výrobu kožené galanterie. Jejich hlavním produktem jsou peněženky, ale v sortimentu najdete i klíčenky, opasky, etue a dokladovky, a to vše z přírodní kůže. Tato česká značka tak může svou kvalitou a zpracováním hrdě konkurovat mnohdy dražším zahraničním značkám.

  • Kvalita a funkčnost: První věcí, na kterou byste se měli zaměřit, je materiál peněženky. Zvolte materiál, který vám vyhovuje nejvíce z hlediska vzhledu, trvanlivosti a péče. Dalším důležitým aspektem je funkčnost a velikost. Peněženky dnes můžete koupit v nepřeberném množství velikostí i vnitřního uspořádání. Zaměřte se proto na to, jak velkou peněženku potřebujete a zkontrolujte, zda má dostatek prostoru pro vaše karty, hotovost a další věci.
  • Design a estetické preference: Samozřejmě, u doplňků se vzorem je hlavním faktorem právě jejich design. Zvažte tedy, jaký motiv vás oslovuje a bude ladit s vaším šatníkem i vkusem. Můžete si vybrat peněženku s abstraktním uměním, přírodními motivy, vintage designem nebo čímkoliv jiným, co pro vás bude specifické.

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a lásku ke kabelkám a dalším módním doplňkům chová už od dětství. Orientuje se především na psaní článků, ale i recenzí, newsletterů a e-booků. A největší inspiraci nachází ve francouzském a skandinávském módním stylu.