Pánské sportovní batohy, ledvinky a tašky, které využijete nejen v létě Pánské sportovní batohy, ledvinky a tašky, které využijete nejen v létě

Pánské sportovní batohy, ledvinky a tašky, které využijete nejen v létě

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

26. června 2024

Sport a aktivní životní styl se v posledních letech stal doménou životů mnoha mužů. Ti si uvědomují jak důležité je hýbat se a starat se o své tělo. Ještě předtím, než ale vyrazí na ranní běh, víkendový výlet nebo večerní procházku, bude potřeba schovat vše potřebné do doplňku, který bude funkční a stylový. A který v ideálním případě muž využije po celý rok.

Pánské módní doplňky už dávno neplní funkci ryze praktickou. Návrháři z celého světa každoročné vytváří kolekce pro muže, kteří se chtějí líbit, cítit se dobře a jít s dobou stejně, jako něžnější pohlaví. Mezi největší favority přitom patří značky jako minimalistický Calvin Klein nebo formálnější Bugatti. A pak tu máme výrobce, které více baví představa módy, která je více méně univerzální, a snadno si tak své místo najde v outfitu na do práce, na výlet i do posilovny. Těmito výrobci jsou Hexagona, Enrico Benetti a Tomny Hilfiger. Tak se na ně pojďme podívat blíže.

Pánské sportovní batohy, ledvinky a tašky, které využijete nejen v létě
Pánské sportovní batohy, ledvinky a tašky, které využijete nejen v létě
Pánské sportovní batohy, ledvinky a tašky, které využijete nejen v létě

Který pánský sportovní doplněk vybrat

Výběr pánského sportovního doplňku, který bude praktický a použitelný po celý rok, může být výzvou a při rozhodování je důležité zvážit několik klíčových faktorů, které ovlivní jejich komfort, funkčnost a trvanlivost. Závisí ale také na vašich specifických potřebách a aktivitách. Při nákupu proto dbejte na kvalitu materiálů, funkčnost, pohodlí a odolnost proti povětrnostním podmínkám, abyste si zajistili produkt, který vám bude dobře sloužit po celý rok.

Pánská sportovní ledvinka

Sportovní ledvinky jsou ideální pro kratší výlety a aktivity. Jsou kompaktní, lehké a umožňují snadný přístup. Při výběru se určitě zaměřte na modely s izolací nebo ventilací, které udrží vaše věci v suchu a optimální teplotě. V zimě navíc určitě oceníte i izolované kapsy na elektroniku, zatímco v létě je důležitá dobrá ventilace a odvod vlhkosti.

 • Materiál: Vyberte odolný a voděodolný materiál, který ochrání vaše věci před nepřízní počasí.
 • Velikost: Ujistěte se, že ledvinka má dostatečný prostor pro vaše základní potřeby, jako jsou telefon, klíče, peněženka a sportovní potřeby.
 • Pás: Pás by měl být nastavitelný a pohodlný, aby dobře seděl.
 • Přihrádky: Zde platí jednoduché pravidlo: čím více přihrádek, tím lépe.

Pánský sportovní batoh

Batohy jsou vhodné pro delší výlety nebo na každodenní používání. Nabízejí dostatek prostoru a pohodlné nošení i těžších předmětů. Při výběru se zaměřte i na batohy s voděodolným obalem nebo vnitřní vrstvou, která ochrání vaše věci i před deštěm nebo nepřízní počasí.

 • Kapacita: Zvažte, jak velký batoh potřebujete. Menší batohy (20-30 litrů) jsou vhodné pro denní výlety, zatímco větší (40 litrů a více) pro delší cesty.
 • Pohodlí: Vyberte batoh s polstrovanými ramenními popruhy a bederním pásem pro rovnoměrné rozložení váhy.
 • Odolnost: Odolný materiál a pevné zipy jsou klíčové pro dlouhou životnost batohu.
 • Funkčnost: Přihrádky, kapsy, kompresní popruhy i speciální kapsy na elektroniku. To vše jistě využijete.

Pánská sportovní taška

Sportovní tašky jsou univerzální kousky a mohou sloužit jako nosiče do posilovny, na cesty nebo na každodenní nošení. Nabízejí snadný přístup k věcem a jsou často vybaveny oddělenými přihrádkami na mokré a suché věci. Při hledání vašeho vysněného kousku ale určitě vyberte tašku s dobrým odvětráváním. Voděodolné kapsy jsou také důležité pro ochranu elektroniky a cenností před nepříznivým počasím. Na co se zaměřit při výběru:

 • Materiál: Voděodolný a odolný materiál zajistí dlouhou životnost tašky.
 • Velikost: Zvažte, kolik věcí obvykle nosíte a vyberte odpovídající velikost.
 • Popruhy: Nastavitelné a polstrované popruhy zvyšují komfort nošení.
 • Oddělené přihrádky: Pomáhají udržet mokré oblečení oddělené od suchého a zajišťují lepší organizaci.

Top pánské sportovní ledvinky, tašky a batohy

A které konkrétní modely můžete nakupovat na Kabelečkách? Výběr máme skutečně široký, a je tedy pouze na vašem stylu, vkusu a potřebách, jaký kousek nakonec zvítězí a bude zdobit vaše outfity.

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a lásku ke kabelkám a dalším módním doplňkům chová už od dětství. Orientuje se především na psaní článků, ale i recenzí, newsletterů a e-booků. A největší inspiraci nachází ve francouzském a skandinávském módním stylu.