Pánské ledvinky, batohy a tašky Hexagona na léto Pánské ledvinky, batohy a tašky Hexagona na léto

Pánské ledvinky, batohy a tašky Hexagona na léto

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

12. června 2024

Novou letní sezonu zahájili módní značky ve velkém, a to nejen na trhu dámské módy, ale i té pánské. Ta nabízí stále větší sortiment zboží, a také možnosti jejich nošení. Dnešní doba už zkrátka nepřeje jen ženám, a stále více myslí na muže, kteří se chtějí také líbit a mít své vlastní trendy. My se dnes zaměříme na francouzského výrobce Hexagona, který vyniká nejen kvalitou, ale především právě stylem a každou pánskou kolekci vytváří s ohledem na sezónní trendy, přičemž ty letošní velí jasně: Užijte si života, a i když musíte pracovat nebo máte jiné povinnosti, pojměte je uvolněně, s radostí a stylově. Vždyť je přece léto.

Je to pravděpodobně jejich nejvíce promyšlená pánská kolekce. Od klasických tašek a aktovek, přes batohy, až po ledvinky. Ty všechny umožní svým nositelům vnímat módu a její využití zcela jinak. Projekce letní kolekce vyzařuje klasické hodnoty a návrat ke starým pořádkům. Svoboda tak vítězí nad dnešním životním tempem a styl dostává zcela nové pojetí, a to vše s tím, že v pánské kolekci hraje klíčovou roli i udržitelnost. Zdá se, že Hexagona chce dopřát mužům prostor na rozjímání, radost ze života i všechny nezbytnosti. Letos už tak nebudete muset věci k vodě nosit v kabelce u přítelkyně nebo v nevzhledném outdoorovém batohu. Nebojte se vytáhnout stylové oblečení, lněné košile a přes ně přehodit minimalistickou ledvinku, nebo klidně i tašku na notebook, pokud vás čeká home-office.

Pánské ledvinky, batohy a tašky Hexagona na léto
Pánské ledvinky, batohy a tašky Hexagona na léto
Pánské ledvinky, batohy a tašky Hexagona na léto

Ledvinky a batohy jako top pánské doplňky na léto

S příchodem letních měsíců se mnoho mužů zaměřuje na lehčí a praktičtější módní doplňky. Mezi ty nejoblíbenější, které skvěle kombinují styl a funkčnost, přitom patří ledvinky a batohy. Ty nejsou pouze praktickým nositelem věcí, ale nabízí také skvělý způsob, jak vyjádřit osobní styl. Ledvinky a batohy jsou ideálními pánskými módními doplňky pro letní sezónu. Bez ohledu na to, zda preferujete minimalistický vzhled nebo trendy ekologické materiály, na trhu určitě najdete model, který vám bude vyhovovat. Investice do kvalitního doplňku se vám tedy rozhodně vyplatí.

Kompaktní a stylové ledvinky - známé také jako fanny packs nebo belt bags - se staly v posledních letech velmi populární a nabízejí hned několik výhod. Jsou ideální pro nošení jen základních nezbytností, jako jsou klíče, peněženka a mobilní telefon, a díky umístění kolem pasu máte své věci pod kontrolou, což je obzvlášť užitečné na přeplněných místech. Zároveň také nabízí širokou škálu stylů a materiálů, takže si můžete vybrat ledvinku, která dokonale ladí s vaším osobním stylem.

Funkčnější batohy jsou nezbytným doplňkem pro mnoho mužů, a to z dobrého důvodu. Jsou ideální pro každodenní nošení, cestování i sportovní aktivity. Nabízejí dostatek místa pro nošení věcí, od knih a laptopů po oblečení a sportovní vybavení. To je ideální pro ty, kteří potřebují více místa než nabízí ledvinka. Díky ergonomickému designu a polstrovaným popruhům jsou batohy navíc pohodlnější. A stejně jako u ledvinek, i u batohů je k dispozici široká škála designů. Můžete si tak vybrat mezi sportovnějšími, městskými nebo elegantními modely, které doplní váš outfit a přidají mu šmrnc.

Pánské ledvinky, batohy a tašky Hexagona na léto
Pánské ledvinky, batohy a tašky Hexagona na léto
Pánské ledvinky, batohy a tašky Hexagona na léto

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a lásku ke kabelkám a dalším módním doplňkům chová už od dětství. Orientuje se především na psaní článků, ale i recenzí, newsletterů a e-booků. A největší inspiraci nachází ve francouzském a skandinávském módním stylu.