Nová kolekce módních doplňků Burkely

Trošku brutto design, originální doplňkové visačky a stále ta samá, hovězí kůže. To je nová kolekce doplňků Burkely, se kterou se letos na podzim značka rozhodla prorazit na trhu. A povedlo se. Vždyť přesně toto jen styl, který je během všech těch plískanic, vichrů a dešťů žádán.

Nová kolekce módních doplňků Burkely

I Když počasí stále hovoří spíše o létě. Podzim nás stejně nakonec dohoní, a proto je dobré připravit se na něj. A jaké módní doplňky tomuto období dlouhodobě vládnou? Jednoznačně ty kožené. Jsou robustnější, snadněji zvládají vlhko i chlad, a také svou strukturou připomínají právě podzimní přírodu. Ta má své nezaměnitelné kouzlo a spousta z nás se na něj těší. je to příjemné osvěžení, po letních parnech, když můžeme vyrazit do lesa nebo některého z našich národních parků a užít si studenější vzduch, poklidnější atmosféru a především všechny ty barvy.

Holandská značka Burkely dlouhodobě sází právě na kůži, konkrétně na tu hovězí, a své kolekce šije ve velmi elegantním a nezaměnitelném designu, který jde ruku v ruce s tímto přírodním materiálem. Letos na podzim svou kolekci doplnila i o další prvky. Těmi jsou především výraznější švy i kovové prvky, hrubší struktura kůže a celkově brutto design. Zaměřuje se v ní především na základní módní doplňky, tedy kabelky, batohy a peněženky, a to ve třech základních barvách - černé, koňakové a béžové. A při vytváření nové kolekce mysleli u Burkely samozřejmě i na praktičnost, takže můžete vybírat z elegantních kabelek do práce, větších tašek, například na nákupy, ale i malých crossbody.

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a láska k módě se u ní začala projevovat již v dětství, kdy s chutí bojkotovala každý počin ranné devadesátkové módy. Orientuje se především na psaní článků, ale také případových studií a e-booků. Největší módní inspirací pro ni je Francie a Skandinávie.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.