Červnová sleva 15 % na Mustang! V košíku zadejte slevový kód MUSTANG15 Do konce akce zbývá 3d 23h 34m

Zavřít

Moderní muž podle značky Enrico Benetti

Styl Enrico Benetti se vyznačuje především modernismem. Značka se zaměřuje na vytváření praktických a odolných zavazadel, tašek, batohů i módního příslušenství, které odpovídají potřebám moderního životního stylu. Jejich produkty často nabízejí jednoduché a čisté linie, které jsou doplněny moderními prvky a detaily. Značka se soustředí na vytváření elegantních a stylových výrobků, které jsou vhodné pro každodenní použití i pro cestování.

Moderní muž podle značky Enrico Benetti

Historie značky

Historie značky Enrico Benetti začala ve městě Helmond, v Nizozemsku, v roce 1946. Od počátku se značka zaměřovala na výrobu kvalitních a funkčních zavazadel s důrazem na moderní design a dostupnost pro širokou veřejnost. V průběhu let se ale Enrico Benetti rozrostl a stal se známým na mezinárodním trhu. Dnes se zaměřuje na kombinaci kvality, designu a praktičnosti ve svých výrobcích a nabízí širokou škálu produktů pro různé účely, včetně cestování, každodenního nošení a sportovních aktivit. Enrico Benetti si získal popularitu díky svému důrazu na detaily, odolnosti materiálů a funkčnosti svých výrobků. Značka se zároveň snaží sledovat aktuální módní trendy a nabízí cenově dostupné produkty pro širokou škálu zákazníků.

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a láska k módě se u ní začala projevovat již v dětství, kdy s chutí bojkotovala každý počin ranné devadesátkové módy. Orientuje se především na psaní článků, ale také případových studií a e-booků. Největší módní inspirací pro ni je Francie a Skandinávie.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.