Kvalita a unikátní design podle Bellicci

Značku Bellicci máme v našem portfoliu nově, ale už teď slaví velký úspěch. Jejich kvalitně a noblesně provedený design zkrátka nelze přehlédnout, a proto jsme se rozhodli pro vás dát dohromady ještě několik dobrých důvodů, proč investovat právě do této německé značky, a jak jí nosit, abyste se stala nezapomenutelnou.

Kvalita a unikátní design podle Bellicci

Kvalita a design hrají v moderním světě klíčovou roli. Nejde pouze o estetiku, ale také o funkčnost a trvanlivost. Kabelky, batohy a dalších módní doplňky využíváme denně, a proto je důležité, aby tyto produkty splňovaly vysoké standardy. Proto by měly být vyrobeny z odolných materiálů, švy a zipy by měly být precizně zpracované a design promyšlený tak, aby byl praktický a atraktivní zároveň. A to je někdy skutečná výzva. Výzva, ale například pro značku Bellicci i radost a naplňování ideálů. Vždyť jen díky tomu dodávají na trh skutečné poklady, které nestárnou.

Jedinečný zážitek se značkou Bellicci

Ručně vyráběný módní doplňky Bellicci nejsou jen další komerční produkt. Značka vyrábí limitované edice, což znamená, že znamená omezené množství, a také jistou výsadu pro jejich majitelky. Jsou to zkrátka produkty stejně jedinečné, jako vaše život a zážitky. Každý výrobek je zároveň i považován za umělecké dílo a pečlivě navržený tak, aby své nositelce přinesl jedinečné potěšení.

Design značky vás zavede zpět do minulosti, k počátkům vintage stylu a osloví i mladé duše, které mají vztah k zapomenuté módě. Barvy jsou vybírány tak, aby splývaly s minimalistickým designem. Střihy zase odráží lehkou avantgardu, která se ale i v dnešní době dobře kombinuje s nepřeberným množstvím outfitů. Nemusíte tedy vyloženě vyčnívat, ale rozhodně se s Bellicci ani nikdy neztratíte v davu. Značka tím podněcuje všechny, kteří se drží svých hodnot a tradic a vyjádřili se prostřednictvím módy.

 • Kapacita: Zvolte dostatečně prostornou kabelku, která pojme vše potřebné, jako notebook, dokumenty, telefon a osobní věci.
 • Kvalita: Kvalitní materiál, jako pravá kůže, zaručuje trvanlivost. Vhodný materiál také chrání obsah kabelky a snadněji se udržuje.
 • Organizace: Kabelka s různými oddíly a kapsami pomáhá udržet věci uspořádané. Speciální polstrovaný prostor na notebook či tablety je další výhodou.
 • Pohodlí při nošení: Uvědomte si, že v kabelce do práce budete skutečně nosit spoustu věcí, a ty přece něco váží. Kabelka by tak měla mít pohodlné popruhy, aby se snadno nosila.
 • Styl: Zvolte takovou kabelku, která ladí s vaším pracovním dress codem. Klasické barvy jako černá, koňaková nebo písková jsou vždy bezpečnou volbou.
 • Přizpůsobivost: Ideální kabelka do práce by měla být dostatečně elegantní na formální setkání, ale zároveň praktická pro každodenní nošení.
 • Údržba: Vyhněte se kabelkám, které vyžadují složité údržbové postupy.

 • Velikost: Volte střední velikost, která pojme základní věci, jako jsou peněženka, klíče, mobil, kosmetika a menší drobnosti. Není přece potřeba přenášet celý domov.
 • Materiál: Zvolte odolný materiál, jako je pevná tkanina nebo kůže. Víkendové aktivity mohou být různorodé, a vaše kabelka je všechny musí vydržet.
 • Barvy a vzory: Na víkend můžete být odvážnější než v pracovním týdnu. Zvažte kabelku s výraznějším vzorem nebo barvou, která dodá outfitu energii.
 • Vnitřní organizace: I na víkendu je organizace důležitá. Kabelka s kapsami a oddíly pomůže udržet věci na svém místě.
  Přizpůsobitelnost: Vhodná kabelka by měla být stylová pro výlet do města, ale i praktická pro například aktivity v přírodě.

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a láska k módě se u ní začala projevovat již v dětství, kdy s chutí bojkotovala každý počin ranné devadesátkové módy. Orientuje se především na psaní článků, ale také případových studií a e-booků. Největší módní inspirací pro ni je Francie a Skandinávie.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.