Kabelky, které se budou hodit ke každému letnímu outfitu Kabelky, které se budou hodit ke každému letnímu outfitu

Kabelky, které se budou hodit ke každému letnímu outfitu

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

3. července 2024

Mezi blogerkami jsou tyhle kabelky doslova posedlostí! A my se vlastně ani nedivíme. Kombinace barevných a šťavnatých kabelek s letními, leč formálnějšími outfity je prostě cool. Proto jsme na Kabelečkách zapátrali a dali dohromady ty nejstylovější varianty. Hodí se prakticky ke každému outfitu, ať už si je obléknete k letním šatům a zajdete s nimi na trh pro čerstvé květiny nebo si do nich sbalíte věci do práce a vyrazíte na schůzku.

Vždy tu jedna je, je to tak? Okouzlující a elegantní žena, která si lehkým krokem vykračuje po městě nebo uličkou v kanceláři. Evidentně si není vědoma pozornosti ostatních, nonšalantně si uloží sluneční brýle, upraví si účes, posadí se, aby zkontrolovala svůj telefon a zaměří se na to, co je důležité. Tato žena nám bude po celé léto inspirací. A ne proto, že zvolila naprosto skvěle padnoucí outfit a kabelku. Ale proto, že si je vědoma sama sebe, má se ráda a je to z ní tak nějak cítit. I když.. tou kabelkou to dost možná bude také.A i když takto působí konstantně, letos je to ještě o něco silnější. Ona je ženštější a její kabelka? Ta je absolutně dokonalá.

Kabelky, které se budou hodit ke každému letnímu outfitu
Kabelky, které se budou hodit ke každému letnímu outfitu
  • Výběr správné barvy: Při výběru barevné kabelky je důležité zvolit barvu, která harmonizuje váš outfit. Pro formální vzhled zvolte elegantní a sofistikované barvy jako je modrá, smaragdová zelená nebo vínová. Tyto barvy dodají vašemu outfitu šmrnc, aniž by působily příliš výrazně. Při výběru ale určitě neberte v potaz pouze jeden outfit. Raději se zaměřte na váš kompletní šatník, ať poté máte na výběr.
  • Kvalitní materiály: Pokud vybíráte kabelku pro formálnější příležitosti, je důležité aby působila luxusně a elegantně. Volte proto kabelky z kvalitních materiálů jako je kůže, semiš nebo kvalitní textil. Vzhled kabelky by měl být upravený a čistý.
  • Jednoduchý design: Aby kabelka nepůsobila příliš rušivě, zvolte jednoduchý a minimalistický design. Vyhněte se příliš výrazným vzorům, ozdobám a přehnaným detailům. Pamatujte, že kabelka by měla být především elegantní.
  • Velikost kabelky: Pro formální příležitosti jsou ideální středně velké kabelky, které působí elegantně a zároveň jsou praktické. Příliš malé kabelky mohou vypadat nepatřičně, zatímco příliš velké mohou působit rušivě.

Styling kabelky

  • Monochromatický outfit: Pokud zvolíte kabelku v odvážnější barvě, zkuste zbytek outfitu udržet v neutrálních nebo jednobarevných tónech. Monochromatický styl doplněný výraznou kabelkou pak působí velmi elegantně a sofistikovaně. Co se barev týká, v létě bude vždy příjemná navy modrá, odstíny bílé, šampaňské a béžové. A ti odvážnější mohou zkusit i magentu (tedy velmi sytě růžovou, až vínovou).
  • Barevné ladění: Kabelku můžete sladit s některými prvky vašeho outfitu, jako jsou boty, šátek nebo šperky. Tento trik dodá vašemu vzhledu jednotnost a harmonii. Vsadit přitom můžete například na kombinaci tmavě modré, bílé a neonově zelené nebo bílé a levandulové.
  • Kontrastní kombinace: Nebojte se kombinovat kontrastní barvy. Například tmavý oblek s kabelkou ve výrazné barvě bude vypadat velmi moderně a stylově. A barvy? Středně nebo tmavě šedá, ale i černá a k tomu všechny odstíny červené.

Nejkrásnější kabelky na léto

Pokud tedy také prahnete po novém kousku, který by oživil vaše letní outfity do práce, na schůzky nebo do města, máme pro vás tři tipy na značky, které zase prahnou po tom, vás potěšit.

Kateřina Rázlová

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a lásku ke kabelkám a dalším módním doplňkům chová už od dětství. Orientuje se především na psaní článků, ale i recenzí, newsletterů a e-booků. A největší inspiraci nachází ve francouzském a skandinávském módním stylu.