Černé doplňky: trend každé sezóny

Kdybyste si měli pořídit pouze jeden doplněk, který by to byl? Nejspíše ten černý. Ano, černá je ta nejelegantnější, nejuniverzálnější, nejcharizmatičtější a nejklasičtější barva. Hodí se ke všemu, a stejně tak ji můžete vynést ven v každém ročním období, od jara až do zimy. Každý z nás by tedy měl mít doma alespoň jeden kousek v této absolutní barvě. A pokud ho postrádáte, tak je čas to napravit. My jsme pro vás dnes připravili krátkého průvodce touto nepostradatelnou barvou.

Černé doplňky: trend každé sezóny

Černá vás nezastíní, černá vás rozzáří

Rozevláté midi šaty s kolovou sukní, opulentní kraťasy syté barvy z kontrastní bílou halenkou nebo béžové a pískové odstíny na letním pánském outfitu. A co k nim? Černou! Rozhodně a bez diskuzí! Tato nadčasová barva rozhodně nikdy nezastíní vašeho módního ducha ani osobnost. Naopak vás rozzáří a nechá vyniknout v davu. Je to totiž barva plná kontrastů. Je zemitá i výrazná, je sexy i formální, je nostalgická i vždy cool. Je velmi svá a velmi silná. A takoví by jsme měli být i my.

Symbol nekonečna, extravagance i elegance

Je na vás černá barva moc? Nebojte se. Černá totiž není nikdy moc. Díky své neutralitě dá vyniknout střihu, tvaru a materiálu daného kusu oblečení, a nenápadně tak podtrhne jeho kvality a jedinečnost. Symbolizuje minimalismus, nekonečno, extravaganci a eleganci. A říkal někdo quiet luxury? Přesně tak. Není nutné oblékat blýskavé mini šaty nebo rozepínat pánské košile, abyste na sebe upozornili. Černá tuto práci udělá za vás, a to i bez toho, abyste působili sexisticky. A proto se do ní také vyplatí zainvestovat.

Ať už jste muž nebo žena, tuto barvu neberte na lehkou váhu. Černá totiž sluší každému a černé zase sluší kvalita. Tu naleznete u módních doplňků značek Bellicci, Sparwell, ale i Burkely, Bugatti, a mnoha dalších. Všechny mají ve svých kolekcích široký sortiment černých doplňků a všechny mezi své hodnoty staví ruční výrobu a skutečně kvalitní materiály.

Kateřina Rázlová

Psaním se zabývá od roku 2016 a láska k módě se u ní začala projevovat již v dětství, kdy s chutí bojkotovala každý počin ranné devadesátkové módy. Orientuje se především na psaní článků, ale také případových studií a e-booků. Největší módní inspirací pro ni je Francie a Skandinávie.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.