Doprava a platby pro SK

ZÁSILKOVNA

Chtěli byste ušetřit za poštovné? Využijte sítě výdejních míst Zásilkovna.cz. Stačí si vyhledat jedno z více jak 2000 výdejních míst v České i Slovenské republice a pro zboží si dojít (klidně i o víkendu). Všechna výdejní místa jsou označena logem. Jejich kompletní seznam naleznete zde: http://www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete. Vámi zvolené výdejní místo nám prosím napište do poznámky, děkujeme. Jakmile bude zboží připraveno na Vámi zvoleném výdejním místě, budete informováni SMS zprávou a e-mailem. Zásilka je na výdejním místě uložena po dobu 7 dnů. Po dohodě s poskytovatelem služby je tuto dobu možné individuálně prodloužit.

Cena služby: 3,49 € + 1 € dobírka / nad 60 € doprava zdarma

SLOVENSKÁ POŠTA

Nově Vám díky poštovním službám Zásilkovna.cz může být zásilka doručena prostřednictvím Slovenské pošty až domů. V případě, že Vás kurýr nezastihne na Vaší adrese, bude zásilka uložena na pobočce.

Cena služby pro SK: 5.99 € + 1 € dobírka / nad 60 € doprava zdarma

GLS

Dále díky službám Zásilkovny.cz doručujeme našim zákazníkům zboží na jejich adresu prostřednictvím kurýrní služby GLS. Doba doručení se pohybuje zpravidla do 2 dnů od expedice objednávky.

Cena služby pro SK: 5,52 € + 1 € dobírka / nad 60 € doprava zdarma

Možnosti platby

Pro Slovensko nabízíme pouze možnost platby převodem na účet

Zvolíte-li platbu převodem na účet, budou Vám na e-mail společně s potvrzením objednávky zaslány instrukce k platbě. Nejpozději následující den po přijetí platby bude Vaše objednávka odeslána.

Zajímá Vás něco ohledně dopravy či platby?

Kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese info@kabelecky.sk nebo na tel. +420 731 882 313.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.