Doprava a platby pro ČR

DPD

O doručení zásilky Vás bude SMS zprávou informovat kurýr společnosti DPD jeden pracovní den předem. Doručování probíhá v pracovních dnech od 9 do 18 hodin.
Kurýr Vás s předstihem kontaktuje a domluví s Vámi čas převzetí zásilky. Pokud Vás v domluveném termínu doručení nezastihne, ponechá Vám ve schránce oznámení o pokusu o doručení. Následující den proběhne druhý pokus o doručení. Pokud Vás kurýr nezastihne ani následující den, bude zásilka uložena 7 dní v regionálním depu společnosti DPD, kde si ji máte možnost vyzvednou, nebo si dohodnout třetí pokus o doručení zásilky. Po uplynutí této lhůty bude zásilka vrácena zpět k nám. Více informací o doručovaní nebo o sledování zásilky naleznete na webové stránce společnosti https://www.dpd.com/cz.

Cena služby pro ČR: 79 + 30 Kč dobírka

ČESKÁ POŠTA

Prostřednictvím České pošty si můžete zásilku nechat doručit domů, ale třeba i do práce. Běžná doručovací doba je 48 hodin od našeho odeslání. Pošta Vás včas informuje o průběhu dopravy SMS zprávou a e-mailem. Pokud Vás pošťák nezastihne na adrese, kterou jste uvedli při objednání zboží, bude ve Vaší schránce ponechána výzva k vyzvednutí zásilky. Ta je pak uložena na nejbližší poště po dobu 7 dnů.

Posíláme pouze jako Balík do ruky (1-2 dny)

Cena služby: 115 + 30 Kč dobírka

ZÁSILKOVNA

Chtěli byste ušetřit za poštovné? Využijte sítě výdejních míst Zásilkovna.cz. Stačí si vyhledat jedno z více jak 520 výdejních míst v České i Slovenské republice a pro zboží si dojít (klidně i o víkendu). Všechna výdejní místa jsou označena logem. Jejich kompletní seznam naleznete zde: http://www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete. Vámi zvolené výdejní místo nám prosím napište do poznámky, děkujeme. Jakmile bude zboží připraveno na Vámi zvoleném výdejním místě, budete informováni SMS zprávou a e-mailem. Zásilka je na výdejním místě uložena po dobu 7 dnů. Po dohodě s poskytovatelem služby je tuto dobu možné individuálně prodloužit.

Cena služby pro ČR: 50 Kč + 20 Kč dobírka

Možnosti platby

Pro maximální spokojenost všech zákazníků v současnosti nabízíme tři metody placení za zboží.

Dobírka
Zaplatíte až při převzetí balíčku. Objednávky, které jsou placeny dobírkou se snažíme odesílat do 24 hodin od objednání.

Platba převodem na účet
Zvolíte-li platbu převodem na účet, budou Vám na e-mail společně s potvrzením objednávky zaslány instrukce k platbě. Nejpozději následující den po přijetí platby bude Vaše objednávka odeslána.

Platba na místě při osobním odběru
Pohodlná platba v hotovosti na některé z poboček Zasilkovna.cz nebo Uloženka.cz.

Zajímá Vás něco ohledně dopravy či platby?

Kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese info@kabelecky.cz nebo na tel. +420 731 882 313.

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.