Oslavte s námi Valentýn s 14% slevou! V košíku zadejte slevový kód VALENTYN14 Do konce akce zbývá 5d 23h 50m

Zavřít

Seznamte se: Nizozemská značka Burkely

Už jste objevili naši letošní žhavou novinku? Je jí nizozemská značka Burkely, kterou vzali pánové útokem hned po naskladnění prvních pánských kousků. Vysoce kvalitní kožené pánské tašky, batohy, peněženky a nyní už i dámské kožené kabelky Burkely se vám opravdu líbí. A nám také. Precizní zpracování, minimalistický design a praktičnost v jednom. To je to, co na této nizozemské značce milujeme.  A právě v tomto článku  se o Burkely dozvíme trochu víc.

Seznamte se: Nizozemská značka Burkely

Historie

Značka Burkely není na trhu žádným nováčkem. Byla založena v roce 1988 mateřskou společností Horsten Leather Fashion, která existuje ještě déle, konkrétně od roku 1944. Tu založil v nizozemském Waalwijku A. Horsten, díky kterému tato kožená jízda začala.

Pan Horsten tak vytvořit dobrý základ nynější stále prosperující společnosti. O několik let později, když jeden z jeho synů Cees Horsten dosáhl šestnácti let a rozhodl se nechodit do školy, musel na popud otce také vstoupit do společnosti. S odstupem času to bylo velmi dobré rozhodnutí. Cees Horsten je totiž stále vlastníkem společnosti a sdílí své odborné znalosti se svými zaměstnanci již více než 50 let. Své znalosti následně přenesl také na svého syna Prebena Horstena, nynějšího junior manažera společnosti.

Historie

Identita

Pro společnost Burkely nejsou jejich produkty jen obyčejným zbožím. Každý doplněk má svůj příběh a jeho cílem je zejména usnadnit a zpříjemnit život svému majiteli. Vysoce kvalitní tašky vytvořené a navržené odborníky s mnohaletými zkušenosti jsou vyrobeny tak, aby byly vaším společníkem na každodenní bázi.

Za své mluví i logo značky: Burkely – every day.

Výroba

Kožařská společnost Burkely byla dříve jednou z mála, která své zboží vyráběla přímo v Nizozemsku. V roce 1993 se ale výroba přesunula na východ – do Indie. Design produktů Burkely však i nadále pochází z nizozemského města Goirle. Společnost Burkely má se svými partnery dlouholeté pevné vztahy. Své kolekce má doladěné do posledního detailu, což je zásluhou zejména časté komunikace a návštěv v indických továrnách. Právě díky těmto vztahům je výsledná sezonní kolekce Burkely vždy dechberoucí.

Co u nás najdete?

Přestože je značka Burkely v naší nabídce nováčkem, už jsme si pro vás připravili pěknou zásobu těchto doplňků, ať máte z čeho vybírat. Pánové mají na výběr z tašek na notebook, tašek přes rameno, batohů, peněženek, aktovek i cestovních tašek. Vše z kvalitní a precizně zpracované kůže. Dámy zajisté potěší naše nabídka Burkely kožených kabelek a batohů v trendy odstínech.

A co vy, líbí se vám nabídka těchto nizozemských kolegů?

|

Štítky

  • peněženky
  • tašky
  • kabelky
  • batohy
  • kůže
  • Burkely

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.