Seznamte se: německá značka Tamaris

O značce Tamaris už jste určitě zaslechli. Pravděpodobně však v souvislosti s jejich širokou škálou vysoce kvalitní dámské obuvi. Věděli jste ale, že stejně dobrou práci odvádí odborníci z Tamaris také při výrobě dalších doplňků? Skutečně! Dámské kabelky, peněženky, batohy i ledvinky Tamaris jsou neuvěřitelné a určitě stojí za vaši pozornost. Pojďme si v dnešním díle „Seznamte se“ prohlédnout tuto značku zblízka. 

Seznamte se: německá značka Tamaris

Historie

Již v roce 1967 založit Horst Wortmann v německém Detmoldu Wortmann KG. Jak se tato firma postupně rozrůstala a nabírala nové a nové značky, stal se z ní holding. Dnes již patří mezi největší výrobce obuvi v Evropě a do jeho skupiny patří samozřejmě také značka Tamaris. Tato značka vznikla jako odpověď na základní požadavky zákazníků. Chtěli kvalitu za rozumnou cenu. A to se jí daří dodnes. Kromě obuvi v jejím sortimentu najdeme ale také nespočet dámských doplňků. Klíčový byl pro Tamaris rok 2005, kdy byla otevřena první prodejna – v Berlíně. Dalším skvělým rokem byl rok 2011, kdy se umístila na vítězné pozici ve studii značek BEST BRANDS a získala 3. místo v kategorii „nejlépe rostoucí značka“.

Sortiment

Kromě notoricky známé obuvi nabízí Tamaris také širokou škálu doplňků, které najdete právě v naší nabídce. Jedná se o ryze dámské zboží. Všechny výrobky se mohou pyšnit vysokou kvalitou, elegantním, nadčasovým a velmi osobitým designem. Mezi doplňky Tamaris najdete především kabelky, psaníčka, peněženky a batohy. Vše jak v klasických odstínech černé, šedé a béžové, tak i v překrásných jarních či letních odstínech.

Tamaris

Motto

„Vždy nadčasově“. A toho se Tamaris opravdu daří. Všechny doplňky jsou ohromně nadčasové. Nemusíte se tak obávat, že si pořídíte doplněk, který nadcházející sezónu nebude „IN“. Další zásadou, kterou zajisté uvítáte, je „kvalita za rozumnou cenu“. Tamaris je tak jasnou volbou pro dámy, které hledají kvalitní doplňky za odpovídající cenu.

Co u nás najdete?

Jsme velcí fanoušci doplňků Tamaris, což je v naší nabídce znát. Můžete si zde vybrat ze stovek nejrůznějších doplňků této oblíbené značky. Největší část tvoří dámské kabelky nejrůznějších rozměrů. Nabídka dámkých batohů je ale také rozmanitá. Samozřejmostí jsou i dámské peněženky. Při výběru zboží se vždy snažíme padnout do noty zákaznicím s nejrůznějšími preferencemi. V naší nabídce tak najdete doplňky jak v základních, univerzálních barvách, tak také pestrobarevné a velmi netradiční kousky, které si také hravě najdou svou majitelku.

A co vy, jste také fanoušky krásných doplňků Tamaris?

|

Štítky

  • peněženky
  • kabelky
  • batohy
  • tamaris

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

ManBag.cz

ManBag.cz

Chytrý nákup pánských tašek a peněženek.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.