Seznamte se: Německá značka Bugatti

Asi každý z nás někdy slyšel o značce Bugatti. A přestože ji pravděpodobně znáte jako výrobce obuvi, věřte nebo ne, my jsme propadli jejím luxusním pánským taškám, batohům a peněženkám, které hrdě vystavujeme na našem e-shopu. Nejedná se ale „pouze“ o kvalitní zboží za super cenu. Produkty značky Bugatti toho v sobě mají mnohem víc. 

Seznamte se: Německá značka Bugatti

Jejich univerzálnost, osobitý design a vztah k tradicím z nich dělají oblíbence velké spousty mužů. A právě této značce se dnes podíváme na zoubek. Jaká vlastně je? Jaké jsou její produkty? Co má Bugatti za sebou? 

Historie

Bugatti Holding Brinkmann GmbH & Co. KG založil již 1. ledna 1947 německý výrobce oděvů a obuvi jistý Friedrich Wilhelm Brinkmann. Sídlo společnosti tehdy vzniklo v německém městě Herford. Firma si hned našla své místo na trhu a překvapivě rychle se rozrůstala. Na úspěchy svého otce tak mohli později navázat také jeho 3 synové. Jejich píle firmu dostala mezi přední světové značky. V současné době je Bugatti pod švýcarskou skupinu AstorMueller group a těší se stále velké oblíbenosti. 

Bugatti dnes

Německá značka Bugatti má dnes již své pevné místo ve světě módy a spoustu věrných zákazníků po celém světě. Stejně tak jsou i naši zákazníci s produkty této značky nadmíru spokojeni, a proto se jim snažíme nabídnout co nejširší sortiment. V současné době můžete na našem e-shopu najít pěknou řádku pánských tašek, aktovek, peněženek i batohů.

Jaké jsou produkty Bugatti?

Pokud hledáte stylový pánský doplněk, který lusknutím prstu sladíte ke všem outfitům, můžete si zatleskat. Produkty Bugatti splní vaše požadavky levou zadní. Tyto elegantní a univerzální kousky uspokojí muže všech věkových kategorií. Návrháři Bugatti si navíc zakládají na tom, aby vás tašky ohromily na první pohled. I přesto je ale s klidným svědomím vynosíte do práce i ve volném čase.

bugatti

Hodnoty

Již od svého počátku v roce 1947 lpí značka Bugatti na hodnotách, které z ní dělají jednu z nejoblíbenějších módních značek světa. Kouzlo tkví v neustálé inovaci a rozmanitosti. Její představitelé se netají také láskou k tradicím a patří mezi velké milovníky Evropy.

Takže pánové, pokud milujete evropskou kvalitu, nebráníte se novým věcem a přitom si vážíte tradic, značka Bugatti je to pravé pro vás!

|

Štítky

  • peněženky
  • tašky
  • batohy
  • pánská móda
  • Bugatti
  • aktovky

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.