Seznamte se: Francouzská značka Hexagona

Hexagona je francouzská značka, která není na trhu žádným nováčkem. Výrobě kožené galanterie se totiž věnuje již přes 20 let a za tu dobu si získala srdce spousty žen i mužů. V její široké nabídce najdete kabelky, pánské tašky, batohy, ledvinky, aktovky i spoustu peněženek. Produkty této značky jste si neoblíbili omylem. Jsou vhodné na každodenní nošení, vyrobené z kvalitních materiálů, cenově dostupné a vždy dle aktuálních trendů. A to už stojí za zmínku. Pojďme si tuto oblíbenou značku prohlédnout trochu blíže.

Seznamte se: Francouzská značka Hexagona

Historie

Vše začalo v roce 1984 v pařížském bytě, ve kterém dokázali bratři Anthony a David vyrobit denně až 80 kusů produktů denně. Toto zboží již tehdy nabízeli nejznámějším značkám v Paříži. Jejich vášeň, píle a pečlivost dýchala z každého vyrobeného kusu a zákazníci módních značek to dokázali patřičně ocenit. Pak ale nastal poměrně očekávaný krok. Bratři se rozhodli nabízet své zboží pod vlastní značkou, která jim umožnila absolutní nezávislost a možnost vyrábět produkty dle svého. Tak vznikla v roce 1996 Hexagona.

Hexagona dnes

Značka Hexagona patří k prestižním a oblíbeným značkám nejen ve Francii. Také my hrdě nabízíme kvalitní zboží této značky a naši zákazníci si jej nemohou vynachválit. V produktech se odráží aktuální trendy, preciznost a píle všech, jež za ní stojí. Velké úsilí je věnováno také inovacím.

Hexagona dnes

Hodnoty

Naslouchat: produkce značky Hexagona není uzavřený proces. Její představitelé jsou vždy otevřeni novým příležitostem i podnětům z řad zákazníků. 

Respekt a ohleduplnost: produkty Hexagona splňují veškeré evropské výrobní standardy (ISO 9001). Lhostejní jí ale nejsou ani zaměstnanci, a tak průběžně pracuje na kvalitě a příjemnosti jejich pracovního prostředí. Důležitý je také vztah k distributorům, kterým včas a se vší péčí dodávají objednané zboží

Kvalita: již od vzniku v roce 1984 si značka zakládá na kvalitě použitých materiálů i precizním zpracování.

hodnoty

Jak to dělají?

Úspěch značky Hexagona není žádnou náhodou. Jsou za ním roky práce a zkušeností. Značka však nespí na vavřínech ani nyní. Za úspěchem stojí nepřetržitá práce spousty lidí, která nespočívá jen ve výrobě samotných produktů. Jejich představitelé se neustále vzdělávají, stylisté navrhují nové a nové modely, švadleny šijí s milimetrovou přesností a mnoho a mnoho dalších. Všechny výrobky jsou nejprve představeny v samotné Paříži, což je, jak si asi dovedeme představit, zkouška „ohněm“.

Jak to dělají

Líbí se vám příběh značky Hexagona? Prohlédněte si jejich produkty a budete nadšení. 

|

Štítky

  • peněženky
  • kabelky
  • batohy
  • Hexagona
  • doplňky
  • takšy

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.