Podzimní pánské pecky

Léto bude sice v kalendáři ještě pár týdnů trvat, ale podzim se už neodvratně blíží. Relax nám pomalu skončil a většina z nás se vrací zpátky do plného pracovního nasazení. Co takhle vykročit vstříc podzimu vyzbrojen nějakou taškou nebo aktovkou, která z Tebe udělá muže stylu?

Podzimní pánské pecky

Většina chlapů podceňuje důležitost módních doplňků, ale my víme své. Dobrý dojem na pracovní schůzce neuděláš s odrbaným batohem nebo obnošenou taškou přes rameno. Pokud chceš působit jako profík, jako dravec, jako muž, který ví, co chce, potřebuješ i patřičnou tašku.

Černá taška přes rameno Hexagona

Hledáš tašku přes rameno? Potřebuješ, aby se ti do ní vešly dokumenty, notebook a aby Tě reprezentovala? Hexagona je odpověď, kterou hledáš. Tato velká, pracovní pánská taška přes rameno je vyrobena z velmi kvalitních materiálů. Jedná se o kombinaci silného nylonu a hovězí kůže.

Tato taška prestižní francouzské značky se uzavírá na zip. Po jeho rozepnutí Ti nabídne dostatečně velký vnitřní prostor, který je podšity tmavou látkou s logem značky. Vnitřek je nedělený, ale nabízí dvě otevřené kapsičky na drobnosti a polstrovanou kapsu na notebook (maximální velikost 40x28 cm). Další kapsy na zip najdeš jak na přední tak i na zadní straně tašky. Součástí tašky je nastavitelný a odnímatelný popruh přes rameno.

Luxusní kožená aktovka Bugatti

Tahle pecka je pro opravdové dravce elegány. Luxusní aktovka Bugatti z kolekce Sartoria představuje prvotřídní kvalitu od materiálu po zpracování. Tato německá značka se specializuje na kožené zboží a dokáže s ním zázraky.

Aktovka je vyrobena z kvalitní hovězí kůže. Doplňují ji kovové úchytky a zapínání stříbrné barvy. Po otevření klopy Ti taška nabídne velký vnitřní prostor, který je rozdělen kapsou na zip na dvě poloviny. V přední polovině najdeš mnoho užitečných menších kapes, v zadní polovině pak prostor na dokumenty formátu A4 nebo notebook o maximální velikosti 39x28 cm. Další praktická kapsa uzavíratelná zipem je na zadní straně tašky. Taška obsahuje i odepínatelný popruh, který je dostatečně silný díky kombinaci hovězí kůže a textilního nylonu.

Velký trendy batoh New Rebels

Podzim je na výlety jako dělaný. Jenže s taškou přes rameno se moc dobře nevýletuje. To chce spíš pořádný bágl. Přesně takové dělá holandská značka New Rebels. Značka je to relativně nová, ale ve světě už se stihla proslavit díky svým kvalitním materiálům a svěžímu designu.

Hlavní kapsa batohu se uzavírá na zip. Ve vnitřním prostoru pak najdeš polstrovanou kapsu na notebook nebo tablet (maximální velikost 28x35 cm). Další kapsu uzavíratelnou zipem najdeš na přední straně batohu. Zadní strana batohu je vyztužená a vyztužené jsou i popruhy přes rameno. Za to ti poděkují Tvá záda i ramena.

Cestovní taška Lerros

Občas ale budeš potřebovat i tašku, do které se ti vejdou věci na několik dní. Pracovní cesty, stáže, dovolené - to jsou ideální příležitosti, kam si vzít svoji cestovní tašku značky Lerros a zazářit. Německá značka Vám tímto představuje svůj vymazlený model Tomas.

Tato cestovní taška je vyrobena z kvalitního textilního materiálu (canvasu) a je doplněna o prvky z přírodní kůže. Hlavní kapsa se uzavírá zipem. Vnitřní prostor je nedělený. Po jeho stranách najdeš otevřené kapsy na drobnosti a kapsičku na zip. Další kapsu pak najdeš na zadní straně tašky. Součástí tašky je i nastavitelný popruh přes rameno, který je vyroben ze silného a odolného nylonu.

|

Štítky

  • módní tipy
  • pánská móda
  • pozdim

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.