Pánské módní tipy na podzim

Podzim je tu. Podle kalendáře i podle počasí. Máš na něj už připravený šatník? Máš jasno, co v následujících měsící budeš nosit? Pokud ne, mám tu Tebe pár tipů, jak se tenhle podzim nenechat zaskočit žádnou společenskou situací a vždy být ten dobře oblečený.

Pánské módní tipy na podzim

Na podzim je to s pánskou módou vlastně docela jednoduché. Měl bys nosit pohodlné, hřejivé oblečení a experimentovat s barvami a materiály.

Co do kanclu?  

Samozřejmě každé pracoviště má trochu jiný dress code. Jestli musíš do kanclu chodit v obleku, tak si ani na naše doporučení rozhodně neber džíny a flanelovou košili. Ale když už jsme u toho, tak džínová košile je třeba parádní volba.

Budeš se v ní cítit uvolněně a příjemně, ale když ji dopneš, bude působit i formálně. U kalhot si dej pozor na materiál. Nechceš lehké pláťáky na léto, ve kterých ti bude zima, ale ani silné kalhoty na zimní měsíce.

Co do baru?

Předchozí tip můžeš přenést i do baru. Doslova, pokud s kolegy vyrážíš rovnou z práce. Nicméně večery už bývají chladné, tak je fajn přihodit i nějakou vrstvu navíc. K podzimu se také hodí dlouhé rukávy, takže rozhodně doporučuji henley trika. Je to skvělý kompromis mezi letním tričkem s krátkým rukávem a svetrem. Navíc sedí téměř každému typu postavy. Přihoď džíny a kožené boty a máš hotovo.

Co na rande?

Je jedno, jestli chceš udělat skvělý první dojem, nebo jsi s přítelkyní už roky. Pokud vyrážíš na rande, měl by ses trochu předvést. Naštěstí podzim je na tohle nejlepší.

Oficiální uniformou období padajících listů jsou flanelové košile. Skvěle totiž kombinují příjemné s elegantním. Rozhalenka? Nedbalá elegance. Knoflíky zapnuté? Vkusné a seriózní. Přihoď tmavé džíny a tenisky a můžeš vyrazit.

Co do posilky?

Jakmile udeří sychravé počasí, je snadné se nachladit, pokud vyrazíš běhat nebo do posilky. Je proto na čase odložit do jara svoje tílka a trička. Nahoď raději funkční triko s dlouhým rukávem. Zahřeje Tě, ale nepřehřeje, můžeš se v něm pohodlně pohybovat a odvádí pot. Pokud zvažuješ běh venku a potřebuješ držet nohy v teple, zkus legíny.

Co na doma?

Musíš taky někdy relaxovat. To je jasný. Když na to přijde, je třeba dbát na pohodlnost dvojnásobně. Ideálně s čajem nebo kafem v ruce (a nebo pivem samozřejmě).

Měkká, flísová mikinová souprava je to nejskvělejší, do čeho se při podzimním volném dni můžeš obléknout. U tohohle bodu ani nejde tak o to, si ujasnit, co nosit na doma, ale kam mikinové soupravy patří. Já vím, že je to pohodlné, ale do baru takhle prosím nechoď.

Na závěr už jen řeknu, aby ses nebál experimentovat a hlavně dbal na své pohodlí. Jedno, jaký je tvůj styl a jestli padají trakaře nebo svítí sluníčko.


|

Štítky

  • pánské tipy
  • podzim
  • móda

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.