Pánské kapesníky - skvělý dárek a stylový doplňek

Zdravíme nadšence látkových kapesníků. Pokud máte pocit, že látkovým kapesníkům odzvonilo, jste na omylu. Ba naopak. Stal se z nich velmi oblíbený a vkusný módní doplněk. Nepomůže vám totiž jenom při nachlazení, ale obzvláštní každý váš outfit. My jsme fanoušky kapesníků české firmy ETEX Hořice s.r.o., jejichž představitelé velmi dobře vědí, co dělají. Jejich kapesníky jsou stylové, praktické a velmi kvalitní. Samozřejmostí jsou dárkové krabičky, díky kterým můžete těmito skvělými kousky potěšit také své blízké. 

Pánské kapesníky - skvělý dárek a stylový doplňek

O firmě

Kapesníky,  které najdete v naší nabídce, jsou z dílny české firmy ETEX Hořice s.r.o. Jde o opravdové přeborníky ve výrobě kapesníků a šátků, jejichž historie sahá až do roku 1997. Svět kapesníku prošel v posledních letech velkou změnou, které se firma ETEX dokázala přizpůsobit, a proto i dnes najdete v jejich nabídce stylové a elegantní módní doplňky s vysokou kvalitou a praktičností.

V dřevěné krabičce

Skvělým dárkem pro každého tatínka, dědečka, přítele či kamaráda jsou právě tyto kapesníky v dřevěné dárkové krabičce. Nejenže jsou elegantně zabalené, ale vypadají opravdu stylově. Vybrat si můžete ze spousty barevných odstínů. Jedním příkladem za všechny je tato hnědá sada Etex Leonid.

Kapesníky Leonid

Sada 3 kapesníků

Velmi oblíbené jsou také sady 3 kapesníků v dárkové krabičce. Kapesníky jsou složené do tvaru doutníků a krásně k sobě ladí. Pokud hledáte originální dárek za pár korun, máte vyhráno. Na výběr je nespočet designů, stačí si jen vybrat ten pravý. Nám padla do oka sada Etex Delonne.

Kapesníky Delonne

Sada 6 kapesníků

Další, velmi oblíbenou sadou kapesníků, je sada 6 kusů. Kapesníky jsou taktéž složeny do doutníků a uloženy v krásné dárkové krabičce. S tímhle dárkem zaručeně zabodujete. Mrkněte třeba na skvělou sadu Etex Perech.

Kapesníky Perech

S placatkou

Naprosto originálním dárkem, kterým zajisté neurazíte, je dárková krabička 3 kapesníků ETEX s praktickou placatkou. Nás zaujala sada hladkých bílých kapesníků s modrým pruhem Etex Morel. Na výběr jsou ale samozřejmě také jiné vzory a barevná provedení. 

Kapesníky Morel


Doufáme, že jste také fanoušky těchto skvělých a netradičních módních doplňků. 

|

Štítky

  • kapesníky
  • česká výroba
  • Etex

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

ManBag.cz

ManBag.cz

Chytrý nákup pánských tašek a peněženek.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.