Pánská aktovka, do práce jako stvořená

Éra pánských aktovek je tu! Ano, čtete správně. Aktovka už není jen doplněk prvňáčka do školy, ale také krásný, vkusný a velmi elegantní doplněk moderních mužů, kteří se nebojí experimentovat a rádi vypadají stylově. Pánská aktovka se stala hitem posledních let, a to určitě zaslouženě. Její luxusní vzhled dodá charisma každému muži, a to nejen těm z businessu. 

Pánská aktovka, do práce jako stvořená

Pokud máte pocit, že pánská aktovka je jen pro obchodní zástupce a managery či ředitele obrovských firem, jste na omylu. Naopak jejími fanoušky jsou i úředníci či muži, kteří jednoduše chtějí mít vždy u sebe notebook, tablet či nejrůznější dokumenty a chtějí přitom vypadat stylově. Samozřejmě má ale každý muž jiný vkus a preference. Jednomu padne lépe menší aktovka, jinému naopak větší, jeden miluje hnědou, jiný nedá dopustit na černou klasiku a tak dále a tak dále. My jsme ale vybaveni pro všechny případy a proto si na kabelecky.cz vybere pánskou aktovku i ten nejnáročnější. 

Materiál je základ

Kvalitní materiál je u pánské aktovky naprostý základ. Není totiž nic horšího než krásný, elegantní outfit, doladěný ošoupanou a nekvalitní pánskou aktovkou. Tou kvalitní, koženou, naopak uděláte obrovský dojem. Ať už si přejete zaujmout krásnou ženu nebo třeba i obchodního partnera, luxusně vypadající aktovkou zabodujete na plné čáře.

Pánská taška Hexagona

Kdy je lepší aktovka než taška?

Někomu se může zdát, že pánská aktovka je poměrně nepraktický módní doplněk, protože je nutné ji nosit neustále v ruce. Tato zdánlivá nevýhoda, je ale spíše výhodou. Díky tomu, že aktovku nenosíte na rameni jako jakoukoli jinou pánskou tašku, nemůže se Vám stát, že přijdete do práce či na schůzku ve smuchlaném obleku od tašky na rameni. Dalším plusem je vzhled. Zajisté se shodneme na tom, že pánská aktovka vypadá elegantněji než taška přes rameno a právě tato elegance hraje v některých situacích prim. Ale nebojte, většina aktovek má odepínací popruh jako součást balení, takže když je potřeba trochu pohodlí, lehce aktovku přehodíte přes rameno.

Vnitřní prostor

Pánská aktovka je ideálním pomocníkem v případech, kdy u sebe potřebujete mít notebook, dokumenty, tablet či jinou elektroniku. A právě tomu je přizpůsoben také vnitřní prostor aktovek. Bývá totiž zpravidla dělený a obsahuje také malé kapsičky na drobnosti.

Jakou značku si pořídit?

Značka aktovky je především záležitostí vkusu. Pokud si ale nevíte rady, poradíme Vám. Mezi velmi oblíbené patří například pánské aktovky  značky Hexagona, LagenDaag  nebo třeba Katana

|

Štítky

  • pánská móda
  • pánská aktovka
  • aktovka
  • business moda

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.