Ladíme kabelku k doplňkům

Dámy, sladit kabelku s doplňky je základ. Dnešní doba ale naštěstí přeje kreativitě, a proto už nemusíme v krámech celé dny hledat k nové kabelce stejně barevné boty. Ba naopak. Pusťte uzdu fantazii a máte to! Ke kabelce se dá totiž sladit ledacos. A my Vám dnes ukážeme pár našich tipů, se kterými budete sladěná do puntíku.

Ladíme kabelku k doplňkům

Kabelka a opasek

Nemáte ke kabelce boty? To už vůbec nevadí, ba naopak. Experimentujte a slaďte s kabelkou opasek. Nehledejte v tom nic složitého. Pořiďte si kabelku a opasek ve stejném odstínu a máte vyhráno. Chybu neuděláte ani pokud budou odstíny barev záměrně trochu jiné (světlejší či tmavší) vždy by ale měly mít stejnou barvu.

Hnědá kabelka Katana

Na obrázku vidíte překrásnou hnědou kabelku Katana.

Tip: Slaďte do bronzova! Dokonale k sobě padne bronzová, kožená kabelka Facebagopasek Doca

Stejné odstíny

Ladit kabelku s boty? Tím nikdy nic nezkazíte. Zaručená kombinace, na kterou spoléhaly už i naše prababičky. Pokud neseženete úplně stejný odstín barev, vůbec nevadí, najděte barvu podobnou. Nebo zkombinujte kabelku se vzorovanými boty či naopak. Není se čeho obávat. 

Kabelka Calvin Klein červená

Na obrázku je stylové, červené crossbody z dílny Calvin Klein.

Tón v tónu

To, že neseženete přesný odstín bot a kabelky vůbec nevadí, ba právě naopak. Oblíbené je teď totiž ladění ve stylu „tón v tónu“. Co to v praxi znamená? Dáme Vám příklad. Proč by vlastně k černé kabelce měly být jen černé boty? Ano, hodí se to a nic tím nezkazíte. Zkuste ale třeba šedou, ta se k černé také hodí skvěle.

Protiklady se přitahují

Další možností, jak sladit boty s kabelkou je, najít v barvách protiklady. Ano, chce to trošku citu a vkusu, ale výsledek stojí za to. Zkuste na rozjezd třeba nesmrtelnou kombinaci bílé a černé. S tím zaboduteje vždy.

Kabelka a šátek

Kombinace kabelky s elegantním satéhovým šátkem funguje vždy. Stačí si jen umět zahrát s odstíny. Ke kabelce zvolte buď šátek úplně stejné barvy nebo jejího tmavšího či světlejšího odstínu. Skvělým nápadem je (v případě vzorovaného šátku) zvolit kabelku ve stejné barvě, jaká se objevuje ve vzoru šátku. Ale vše s rozmyslem. Méně je někdy více. V případě, že máte rády živější vzory, doporučujeme mít vzorovaný pouze jeden z doplňků. Zda zvolíte vzorovaný šátek a hladkou, jednobarevnou kabelku či naopak už je jen a jen na Vás. Tak hurá ladit. 

Modrá kabelka

Na obrázku je kožená kabelka Katana.

Tak co dámy, už víte, jak se dnes sladíte? Snad vám náš článek pomohl. 

|

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.