Karafiátům odzvonilo, Oslavte MDŽ stylově!

Mezinárodní den žen je svátek uznávaný i Organizací spojených národů. V Čechách nám ale po něm stále zůstává jistá pachuť z dob minulých. Bez ohledu na ně jde ale o den vyjádření pocty k ženám, matkám. A taková oslava je přeci v pořádku. Poděkovat své manželce nebo mamince můžete květinou či drobným dárkem. Pokud si nevíte rady, máme pár tipů na dárky k MDŽ.

Karafiátům odzvonilo, Oslavte MDŽ stylově!

MDŽ slavíme každoročně 8. března. Tento svátek vznikl k výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. V roce 1975 jej oficiálně vzala za svůj také Organizace spojených národů. V České republice se pak mezi významné dny zařadil v roce 2014. My jej ale máme spojen spíše s předchozím režimem. Tehdy ženy dostávaly červené karafiáty, děti ve škole povinně vyráběly přáníčka a oslavy probíhaly opravdu ve velkém.

MDŽ dnes

Dnes je svátek považován za den upozorňující na rovnoprávnost žen a spravedlnost. Jde ale také o jakési poděkování ženám za jejich péči a lásku. Praví gentlemani tak nezahálí ani na svátek MDŽ. Zpravidla svým manželkám, přítelkyním, maminkám, babičkám či kolegyním pořizují květinu a drobný dárek k tomu. A jaký že drobný dárek můžete pořídit právě u nás?  

Potěšte vakem na záda

Vaky jsou mezi ženami čím dál oblíbenější. Jsou velmi stylové a hlavně praktické. Pokud vaše milá ještě žádný vak nemá, bude to trefa do černého. Tento doplněk se hodí na volný čas, do města nebo klidně i do posilovny. Zaručujeme vám, že si jej zamiluje.

Stylová ledvinka

Dalším super tipem je ledvinka. Praktický módní doplněk, který je hodně trendy. Ale pozor, nejde jen o „módu pro mladé“ ledvinka sluší ženám všech věkových kategorií. Bez problémů v ní uloží peněženku, telefon, klíče i další drobnosti. A zaručujeme vám, že bude opravdu šik. Naskladněno máme spoustu typů i barevných kombinací, stačí jen najít tu pravou.

Kapesníky

Elegantním a možná i trochu netradičním dárkem jsou kapesníky. Zaručeně jimi potěšíte babičku i maminku. Kapesníky navíc dodáváme v dárkových krabičkám, takže to máte bez práce, pánové. A pokud máte pocit, že kapesníkům už dávno odzvonilo, nenechte se mýlit. Jsou stále v kurzu.

Praktická klíčenka

Netradičním, ale za to velmi praktickým dárkem, který nedá vaše milá z ruky, je klíčenka. Slouží nejen k uložení klíčů, ale i různých drobností, které nosíte stále při sobě. Luxusní klíčenky má na svědomí zlínská značka Lagen, takže kvalita zaručena. Mrkněte na různé barvy i typy a zajisté si vyberete.

Třpytivé psaníčko

Elegantní kabelka do ruky, neboli také psaníčko či listová kabelka je dárek, se kterým nelze šlápnout vedle. Hodí se na ples, oslavu, svatbu, do divadlo a na spoustu jiných událostí. Ženy rády psaníčko ladí ke svým šatům či botám a proto jich nikdy nemají dost. Dá se tedy říct, že ať už vyberete jakoukoli barvu, určitě se vaší milé v šatníku neztratí.

Tak co říkáte na naše tipy? Vyberete si? 

|

Štítky

  • MDŽ
  • slavíme
  • darek k mdz

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.