Jak využít vaši kabelku

Pro každou ženu vyjadřuje kabelka něco jiného. Některé z nás je nosí proto, aby do nich namačkaly všechny svoje (ne)zbytnosti. Jiné z nás využívají kabelku jako odpadkový koš, kdy do ní naházejí účtenky, kapesníky, papírky od bonbonů a pak v nich nemůžou nic najít. Další používají svou tašku jako „skříňku záhad“, naplní jí vším možným, pak na to zapomenou a při opětovném znovunalezení mají radost, že mají něco „nového“. Vsadím se, že většina z vás se v jednom (nebo klidně i ve všem) shlédla.

Jak využít vaši kabelku

Ať už vám slouží kabelka k čemukoliv, je jasné, že pro ženy je obecně velice důležitá. Kvůli jejím funkcím a obsahu. Další parametr, na který se my ženy často díváme, je samozřejmě její design. Řekněme si totiž narovinu, kdyby nám nezáleželo na tom, jak naše kabelka vypadá, tak všichni chodíme s igelitovými taškami s nápisem obchodů, kde nejčastěji nakupujeme potraviny.

Naštěstí to ale tak není a proto můžeme na trhu najít mnoho stylů, barev, materiálů a střihů kabelek, ze kterých si můžeme vybrat tu pravou (klidně i více pravých).

Kabelku tedy můžete využít perfektně i jako doplněk. Ať už ji budete kombinovat s krásnou teplou šálou, nebo vysokými lodičkami, vždy vám může posloužit, jako taková třešnička na dortu doplňující váš perfektní outfit.

Nejen to, kabelky stejně jako jiné kousky našeho šatníku mohou být odrazem naší osobnosti. Dokonce existují průzkumy, které „odhalí“ vaši osobnost na základě toho, jakou máte kabelku. Extrovertní typy prý nosí kabelky výstřednější, barevnější a extravagantnější, naopak introvertky volí klasické styly.

Dále díky nim můžete projevit svou náladu, nebo pocity, ať už plánovaně, nebo nikoliv. Venku je studený podzimní tmavý den a vy si jdete se zářivou kabelkou, která prozáří váš den, i když je počasí poněkud smutné. Nebo naopak se nesete na vlně spolu s podzimem a zahalíte se celá do tmavých barev s černou kabelkou.

A co vy? Jaký význam pro vás má vaše kabelka? Nosíte ji podle toho, co máte zrovna na sobě, nebo máte nějakou univerzální? Měníte ji podle nálady?

|

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.