Jak vybrat peněženku pro muže?

Peněženka, jeden z nejdůležitějších doplňků, který, ať už pánové chtějí nebo ne, o nich vypoví mnohé. Nejde tedy o pouhý doplněk, ale o součást osobnosti každého muže. Peněženka je totiž jedna z mála věcí, kterou mají muži stále u sebe a takřka bez ní nevyjdou z domu. A proto je důležité jejímu výběru věnovat patřičnou pozornost. Na peněženku máme přitom tolik nároků, že se může zdát až nemožné najít tu pravou. Peněženka totiž musí být elegantní, stylová, kvalitní, prostorná, tak akorát velká a tak dále a tak dále. A právě proto jsme pro Vás sepsali pár užitečných rad, které se Vám při výběru peněženky budou hodit.

Jak vybrat peněženku pro muže?

Velikost

Jednou z nejdůležitějších kritérií pro výběr peněženky je velikost. V první řadě si musíte odpovědět na otázku: „Co všechno v peněžence nosím?“ a hned poté na druhou, možná trošku těžší otázku: „Potřebuji opravdu ve své peněžence všechno?“ Po těchto otázkách dojdete, dost možná, ke zjištění, že toho v peněžence vlastně až tolik nepotřebujete a že Vám v peněžence fakticky postačí jen doklady, platební karty, bankovky, pár mincí a pár věrnostních karet. V tom případě máte vyhráno. Vybrat si totiž můžete ze spousty pánských peněženek, do kterých vše zmíněné bez problémů uložíte a navíc nebudete mít pocit „boule“ na kalhotách či saku.

Barva

Barva peněženky je bezesporu záležitostí vkusu každého z Vás. Zároveň je ale dobré se při výběru peněženky řídit pár plavidly. Peněženka je snad jediný módní doplněk, který má každý muž u sebe takřka vždy. Proto je vhodné věnovat při výběru pozornost také samotné barvě peněženky. Peněženka by měla barevně ladit s ostatními doplňky a měla by být spíše v tlumených odstínech. Doporučujeme tedy vsadit na černou, hnědou, šedou, zelenou či tmavě modrou. Ostatně většina peněženek na Kabelečky.cz je právě v těchto barvách.

Materiál

Když se řekne „kvalitní peněženka“, asi každý z nás si představí koženou peněženku. A je tomu tak, za nejkvalitnější a nejvhodnější materiál pro peněženky je opravdu považována kůže. Kožené peněženky se pyšní vysokou životností a působí velmi elegantně.

Krásným příkladem kvalitní peněženky je tato kožená peněženka značky Bugatti. Najdete v ní místo na bankovky, 12 přihrádek na karty, prostor na doklady i malou kapsičku na zip a prostor na drobné mince. 

Pánská peněženka Bugatti


Zavírání

Mezi nejoblíbenější a zároveň nejpoužívanější způsoby zavírání patří zavírání na magnetický patentek, přezku či zip. Každé z těchto zapínání má bezesporu své výhody a nevýhody a je na každém z Vás, jaké upřednostníte. Za nejvíce bezpečné je považováno zapínání na zip. Tento způsob zapínání ale nepůsobí příliš esteticky a proto řada mužů místo něj volí zavírání na tzv. zápinku, což zajistí bezpečné a snadné používání peněženky a navíc působí velmi elegantně.

Nechte se inspirovat třeba krásnou peněženkou Diviley Loris. Najdete v ní dvě přihládky na bankovky, 8 na karty, prostor na doklady a kapsičku na zip a kapsičku na drobné mince.

Pánská peněženka Diviley

Krásných peněženek u nás najdete nespočet a vybere si tak opravdu každý. Mezi oblíbené značky patří například Bugatti,  Diviley, Lagen, Piere CardinSendi Design. Kousky od těchto značek nešlápnete vedle.

|

Štítky

  • pánská móda
  • peněženka
  • Bugatti
  • lagen
  • pánská peněženka
  • kůže
  • Piere Cardin
  • Sendi Design
  • Diviley

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.