Jak vybrat kabelku do práce?

Hledáte kabelku do práce? Kvalitní, dostatečně velkou, univerzální, ale vůbec ne nudnou a tuctovou? Dobrá zpráva! S našimi tipy najdete vaši kabelku snů. Připravili jsme pro vás pár tipů, kterými je dobré se při výběru kabelky do práce řídit. A samozřejmě přidáme i názorné ukázky z naší široké nabídky business kabelek. Tak hurá do toho!

Jak vybrat kabelku do práce?

Na velikosti záleží

Pokud hledáte praktickou kabelku do práce, je velikost jedním z nejdůležitějších faktorů při jejím výběru. Velikost kabelky je nutné nutné přizpůsobit povolání. Pokud s sebou do práce nosíte jen drobnosti, postačí malá kabelka. Zpravidla ale ženy vyhledávají prostorné kabelky, do kterých uloží také dokumenty formátu A4. Vždy je ale dobré si pořídit takovou kabelku, do které se vám bez problémů vejdou také osobní věci, pití i svačina. Při výběru je důležité zohlednit také uzavírání kabelky. Z bezpečnostních důvodů je zpravidla lepší pořídit si kabelku na zip či jiné zapínání. Otevřené kabelky si však také najdou své příznivkyně.

kabelka-facebag-talma

Univerzálnost nade vše

Pro dámy, které nebaví se každý den „stěhovat“ do jiné kabelky, je univerzální kabelka opravdový zázrak. Doporučujeme tedy zvolit kabelku v nadčasovém designu a barvě, kterou hravě sladíte s velkou částí věcí ve vašem šatníku. Velmi oblíbené barvy jsou černá, šedá, béžová nebo třeba tmavě modrá. U pracovních kabelek také doporučujeme volit jednobarevné provedení, případně decentní motivy. Ale nebojte, není to nuda. Vybrat si můžete ze spousty materiálů i povrchů. Barevně vyřádit se pak můžete na volnočasových kabelkách.

kabelka-calvin-klein-edisa

Kvalitní materiál

Dalším, velmi důležitým kritériem při výběru pracovní kabelky, je její materiál. Nejen to, že textilní materiál se zpravidla do byznys stylu nehodí. Důležité je brát ohled také na životnost. Proto doporučujeme volit kabelky z pevného materiálu. Osvědčeným materiálem je bezesporu pravá kůže. Je ale také spousta dalších variant pevných a kvalitních materiálů.

kabelka-tommy-hilfiger-aleksandra

A co dál?


Na co při výběru kabelky do práce také nesmíme zapomenout, je pohodlí. Volte raději kabelky s kratším držadlem a delším uchem přes rameno. Díky tomuto popruhu budete mít volné ruce a nošení pro vás bude, s pracovním telefonem či kávou v ruce, mnohem jednodušší. Dobré je také zvážit, zda chcete v kabelce nosit také pracovní notebook. Kabelka se vysokou zátěží může dříve poškodit a její nošení s těžkým notebookem na pohodlí nepřidá. Počítač raději doporučujeme nosit vždy ve speciální tašce zvlášť.

kabelka-facebag-gwen

Osobitost


Kabelka do práce nemusí být jen jednoduchá hladká kabelka, jak si ji všichni představujeme. Přestože doporučujeme zvolit střídmější modely v univerzálních odstínech, nebojte se vyjádřit také svůj vlastní vkus. Toho docílíte třeba zajímavými detaily na kabelce nebo doplněním elegantního šátku jako ozdobu.

Základní tipy máme za sebou. A teď už jen vybrat tu správnou kabelku.

|

Štítky

  • kabelka
  • tipy
  • do práce

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

ManBag.cz

ManBag.cz

Chytrý nákup pánských tašek a peněženek.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.