Hlasujte pro nás v soutěži ShopRoku 2019

Byli jste s námi spokojeni? Líbí se vám náš e-shop? Přišlo vám kvalitní a precizně zabalené zboží? Odměňte prosím naši celoroční práci hlasem v soutěži ShopRoku 2019 a my slibujeme, že vás nezklameme ani v roce nadcházejícím. Svými hlasy nás můžete podpořit v Ceně popularity, kde soutěžíme v kategorii Módní doplňky.

Hlasujte pro nás v soutěži ShopRoku 2019

Cílem soutěže je najít nejoblíbenější a nejkvalitnější e-shop za rok 2019. Také my jsme se rozhodli této prestižní soutěže zúčastnit. Věříme totiž, že svou práci děláme poctivě a jak jen nejlépe dokážeme. Účast v soutěži ShopRoku 2019 je pro nás příjemným zakončením a zhodnocením uplynulé sezóny.

Jaký byl náš rok 2019?

Rok 2019 je za námi a my na něj s hrdostí vzpomínáme. Rozšířili jsme sortiment o nové značky a zboží, vylepšili webové stránky, zútulnili pro vás výdejnu v Brně-Chrlicích, navázali řadu nových spoluprací a začali doručovat na Slovensko! Je toho za námi ale ještě mnohem, mnohem více. Pokud se o naší cestě k vysněnému podnikání chcete dozvědět více, přečtěte si náš příběh.

Tím nejdůležitějším pro nás ale stále zůstává spokojenost našich zákazníků. Ze všeho nejvíce jsme vděční za to, že se zboží líbí také naším slovenským sousedům. Vracíte se, děláte našimi produkty radost sobě i blízkým a my si nepřejeme nic víc.

Jak pro nás hlasovat?

V Ceně popularity může hlasovat každý internetový uživatel, a to v období od 2. 12. 2019 do 28. 2. 2020. Stačí do hlasovacího formuláře uvést „Kabelečky.cz“ a vyplnit váš e-mail. Hlasovací formulář poté odeslat a potvrdit své hlasování kliknutím na link, který vám přijde do e-mailu. V průběhu soutěže může každý uživatel hlasovat pouze jednou.

Hlasovat pro nás

Co je soutěž ShopRoku?

ShopRoku je každoroční soutěž e-shopů, kterou pořádá největší český porovnávač zboží Heureka.cz. Tato soutěž probíhá ve 3 kategoriích.

Cena popularity – toto ocenění máte pevně v rukou právě vy, naši spokojení zákazníci. Právě vaše hlasy, které pošlete přes hlasovací formulář, rozhodnou o vítězi. 

Cena Heureky – toto ocenění má na svědomí odborná porota složená z předních osobností e-commerce trhu. Jednotlivé e-shopy jsou hodnoceny podle nejrůznějších kritérií.

Cena kvality – toto ocenění máte částečně také v rukou vy. Hodnotí se totiž zkušenosti zákazníků s nákupem, na základě vyplněného ponákupního dotazníku.

Zavěrem:

Přejeme vám příjemné vkročení do nového roku plného osobních i pracovních úspěchů.
Za celý tým Kabelečky.cz vám z celého srdce děkujeme.

|

Štítky

  • soutezime
  • shoproku
  • 2019

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.