Co darovat ke Dni otců?

Den matek a Den dětí už máme za sebou. Jeden významný den nám však ještě zbývá. Ano, stále více oblíbený Den otců. Že jste zapomněli? Tak to rychle napravme a udělejme tatínkům radost. Nemusí jít o velké dary, maličkost postačí. Letos vyšel Den otců na 16. červen. A právě tato třetí červnová neděle je idelání den na to, odbarovat svého tatínka. A pokud jste Den otců dosud neslavili, tím lépe, o překvapení máte postaráno. A čím tedy udělat tatínkům radost? To je to nejmenší. Mrkněte na naše tipy a máte vyhráno.

Co darovat ke Dni otců?

Kapesníky v dárkovém balení

Překvapte tatínka jedinečnou a stylovou sadou tří pánských kapesníků, které jsou elegantně složeny do tvaru doutníku. Kapesníky jsou navíc zabaleny v luxusní, dřevěné krabičce, která pouslouží jako krásné dárkové balení. Na výběr máte samozřejmě z mnoha dalších odstínů a vzorů.


Kapesníčky ETEX

Elegantní pánská kravata české značky Hanio!

Stylová ručně šitá pánská kravata z kvalitní látky, která prošla teflonovou úpravou a je tímto chráněna před usazováním nečistot do látky. Kravata, kterou dodáváme v dárkovém balení, se hodí jako překvapení snad pro každého tatínka. Mrkněte také na další vzory kravat a vyberte si ten TOP kousek právě pro Vás.

Kravata Hanio

Elegantní pánský motýlek české značky Hanio!

Motýlek, toho musí mít ve sbírce snad každý muž. Tento elegatní módní doplněk se mezi muži těší velké oblíbenosti. Obzvlášť oblíbení jsou pak pestrobarevní motýlci, které lze lehce sladit s více outfity. A právě takové pro Vás má značka Hanio. Mrkněte a vyberte pro tatínka krásný kousek.


Motýlek Hanio

Luxusní kožený pánský opasek francouzské značky Pierre Cardin!

Opasek, bez toho se pánové neobejdou. A právě opasek je ten módní doplněk, do kterého se vyplatí investovat. Pořiďte tatínkovi například kožený opasek Pierre Cardin a nemůžete udělat chybu

Opasek Pierre Cardin

Peněženka značky Pierre Cardin.

Také má Váš tatínek „stoletou“ peněženku a nechce se jí vzdát? Pomozte mu. Pořiďte mu novou krásku z dílny Piere Cardin a garantujeme Vám, že starou peněženku už nevytáhne.

Peněženka Pierre Cardin

Pánské kšandy německé značky Lerros!

Kšandy nebo také šle se vrací. Líbí se Vám na mužích kšandy? Nám moc. A co teprve značkové, pevné kšandy z kvalitního materiálu? Že tatínek ještě takové nemá? Tak to je škoda. Pořiďte mu například luxusní kšandy Lerros a uvidíte, že si je zamiluje.

Kšandy Lerros

Boxerky REPRESENT

Má Váš tatínek smysl pro humor? Pořiďte mu tyto hravé boxerky a nešlápnete vedle. Boxerky jsou navíc velmi pohodlné díky 100% bavlně, kterou obsahují. No uznejste sami, nejsou super?

Boxerky REPRESENT

Doufáme, že jsem Vám s výběrem pomohli a přejeme krásný Den otců. 

|

Štítky

  • pánská móda
  • darek
  • business moda
  • šle
  • boxerky
  • kravata
  • motýlek
  • Den otců

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.