Buďte fit s novou sportovní taškou

Také vám Vánoce pořádně zahýbaly s ručičkou na váze a vy jste se stále nedostali zpět do formy? A už jste připraveni vyrazit do posilovny? Motivujte se novou, stylovou, sportovní taškou a hubnutí půjde jako po másle.

Buďte fit s novou sportovní taškou

K čemu sportovní taška?

Máte pocit, že sportovní taška jsou vyhozené peníze? Ano, jde dát sportovní oblečení a doplňky jednoduše do igelitky a vyrazit. Ale! Sportovní taška má spoustu výhod, které jí nelze odepřít. Vyniká například svým objemem. Sportovní tašky jsou totiž zpravidla větší, aby se sportovcům do nich vešlo veškeré sportovní oblečení, doplňky, pití, ručník a klidně i nějaká ta svačinka. Další velkou výhodou sportovních tašek je nastavitelný popruh, který si tak může každý přizpůsobit svým potřebám. Sportovní tašky mají také spoustu kapes, a to předních, zadních i bočních. Díky tomu si můžete své sportovní oblečení a doplňky oddělit hezky zvlášť tak, aby se vám o sebe neušpinily.

Nespornou výhodou je také to, že sportovní taška nemusí být vždy pouze sportovní. Můžete se do ní sbalit na dovolenou, pracovní cestu, výlet, prostě kamkoli. A taková taška se přece hodí každému nebo ne?

Pár tipů: Při výběru sportovní tašky berte v potaz zejména to, jaké věci v ní budete v budoucnu nosit. Jiné potřeby má totiž sportovec v posilovně a jiné například hokejista. Vždy je ale v zásadě lepší si pořídit větší sportovní tašku.

S barvami a vzory se nemusíte držet zkrátka. Pro sportovní tašky jsou totiž typické nejrůznější vzory a spousta barev. Pokud ale zůstanete u černé, také nešlápnete vedle. Hodí se úplně ke všemu a zajisté ji nevyužijete jen v posilovně.

Pár takových tu pro vás máme. A vybere si opravdu každý.

Enrico Benetti

Tato nizozemská značka si už od čtyřicátých let minulého století drží své pevné postavení na trhu. Její produkty jsou v rámci výrobního procesu podrobeny testům odolnosti a praktičnosti a zároveň je zajištěna jejich šetrnost k životnímu prostředí.

Jedním z takových produktů je i taška Enrico Benetti. Tato taška je jak sportovní, tak i cestovní. Je vyrobena z odolného a silného textilního materiálu, což usnadňuje její čištění. Tašku tvoří hlavní nedělená kapsa a dále postranní kapsy a jedna přední, což představuje dostatek prostoru na všechny vaše cvičební potřeby.

sportovní taška Enrico Benetti

New Rebels

Jak už napovídá i název značky, všechny produkty New Rebels jsou přímo rebelské a nevšední. Taková je také sportovní taška New Rebels, která je svou velikostí řazena do spíše menších sportovních tašek, a proto bude vyhovovat zejména návštěvníkům posiloven či plaveckých bazénů. Vhodná je ale také na kratší výlety. Díky pevnému, nastavitelnému popruhu je navíc velmi pohodlná. U nás můžete tuto tašku najít ve vícero barevných provedeních. Taška svým uživatelům poskytuje velkou nedělenou hlavní kapsu s malou kapsičkou uvnitř a také jednu přední kapsu na drobnosti.

sportovní taška New Rebels

Hexagona

Tato francouzská značka je již 20 let přeborníkem ve výrobě kožené galanterie. Její peněženky, kabelky a tašky jsou velmi precizně zpracovány do toho nejmenšího detailu. Tašky jsou zpravidla vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů od textilu až po pravou kůži.

Skvělým příkladem kvalitních produktů Hexagona je i tato taška Hexagona, která uspokojí i ty náročnější sportovce. Navíc je ideální také na kratší výlety, dovolené či pracovní cesty. Taška je vyrobena především z nylonu, což zajišťuje její dobrou omyvatelnost a zároveň pevnost materiálu. Navíc je doplněna prvky z hovězí kůže. Uvnitř tašky jsou dvě otevřené kapsičky a jedna kapsička na zip. Další kapsu na zip najdete také na zadní straně tašky. Zajisté potěší také pevný nastavitelný popruh, který je vyroben z kombinací textilu a hovězí kůže.

sportovni taska Hexagona

Calvin Klein

Tato značka hýbe světem módy již téměř 50 let. Pro její produkty je typická autenticita, minimalismus a individualita. Kožené výrobky Calvin Klein si navíc již po řadu let drží svůj vysoký standard. Jedinečný a přitom čistý a lehce svůdný design baví zákazníky po celém světě.

Calvin Klein se pyšní také stylovými a luxusními taškami. Jednou takovou je například taška Calvin Klien Jeans Derek, která lze opět použít jako cestovní i jako sportovní taška. Ať už si ji ale vezmete kamkoli, zajisté bude mít úspěch. Hlavní kapsa této tašky je na zip a vevnitř podšitá černou látkou. Hlavní vnitřní prostor není z praktických důvodů nijak dělený. Součástí tašky je samozřejmě také nastavitelný popruh zajišťující komfort i po delším nošení.

sportovni taska Calvin Klein

|

Štítky

  • taška
  • sportovni
  • cestovni
  • sport

Baví vás psát o módě?

Hledáme nové nadšené extérní kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.

Chci psát pro tento blog

Bagis.cz

Bagis.cz

Parťák na cesty aneb vyhledávač cestovních zavazadel všeho druhu.

Přejít

Galanterio.cz

Galanterio.cz

Široká nabídka módních doplňků shromážděná pro Vás na jednom místě.

Přejít

Buďte v obraze, sledujte nás na Facebooku

Podívejte se na náš facebook

Hlídejte si tajné slevy a akce

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.