Doprava a platby pro Slovensko

Zásilkovna

Chtěli byste ušetřit za poštovné? Využijte sítě výdejních míst Zásilkovna.cz. Stačí si vyhledat jedno z více jak 520 výdejních míst v České i Slovenské republice a pro zboží si dojít (klidně i o víkendu). Všechna výdejní místa jsou označena logem. Jejich kompletní seznam naleznete zde: http://www.zasilkovna.cz/kde-nas-najdete.
Vámi zvolené výdejní místo nám prosím napište do poznámky, děkujeme.
Jakmile bude zboží připraveno na Vámi zvoleném výdejním místě, budete informováni SMS zprávou a e-mailem.
Zásilka je na výdejním místě uložena po dobu 7 dnů. Po dohodě s poskytovatelem služby je tuto dobu možné individuálně prodloužit.

Cena služby pro SK: 85 Kč

Uloženka

Využijte jednoho z více jak 360 výdejních míst po České a Slovenské republice Uloženky.cz. Objednané zboží můžete mít na výdejním místě již druhý den od našeho odeslání. Seznam výdejních míst Uloženka.cz najdete zde: http://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek.
Vámi zvolené výdejní místo nám prosím napište do poznámky, děkujeme.
Jakmile bude zboží připraveno na Vámi zvoleném výdejním místě, budete informováni SMS zprávou a e-mailem. Zásilka je ve výdejním místě uložena po dobu 7 dnů. Po dohodě s výdejním místem je tuto dobu možné individuálně prodloužit.

Cena služby pro SK: 85 Kč

Nově Vám díky poštovním službám Uloženka.cz může být zásilka doručena prostřednictvím Slovenské pošty až domů. V případě, že Vás kurýr nezastihne na Vaší adrese, bude zásilka uložena na pobočce.

Cena služby: 109 Kč

Možnosti platby

Pro Slovensko nabízíme pouze možnost platby převodem na účet

Zvolíte-li platbu převodem na účet, budou Vám na e-mail společně s potvrzením objednávky zaslány instrukce k platbě. Nejpozději následující den po přijetí platby bude Vaše objednávka odeslána.

Zajímá Vás něco ohledně dopravy či platby? Kontaktujte nás prosím na e-mailové adrese info@kabelecky.cz nebo na tel. +420 731 882 313.